מה אני אגיד.. התמזל מזלי! - בלוגים - TGF
 
View RSS Feed

oferat

מה אני אגיד.. התמזל מזלי!

דירוג פוסט זה
07.09.19, על-ידי בשעה 13:11 (134 צפיות)
איכשהו אני תמיד מרגיש שיש עלי מעין השגחה מסוימת. שלא תבינו לא נכון, אני בן אדם שנוהג להתלונן הרבה, אבל בסופו של דבר, דברים מסתדרים.

זה נשמע כמו משפט קלישאתי.. משהו ישראלי כזה של "יהיה בסדר" למרות שברור שכלום לא נכון, אבל באמת שמאז ומתמיד מצאתי את עצמי מסתדר נכנסו יוצא מהרפתקאות שתמיד הסתיימו על הצד החיובי. כך למשל, את דרכי "בעולם המבוגרים" (עבודה וזה..) התחלתי בלימודי תואר ראשון במזרחנות. מיותר לציין כי יצאתי אל השוק בלי שום מקצוע. התחלתי לעבוד כמוקדן עבור פורטל, ואט אט התחבבתי על הבוס ועברתי לנהל את התוכן של האתרים. משם עברתי לנהל את האתרים, וכיום אני עובד בשיווק במשרה מלאה. האם ידעתי את התחום לפני? האם הכרתי? לא. אבל דברים הסתדרו.

כך למשל הייתי טרוד ברכישת דירה. אני ואשתי הצלחנו לחסוך את הסכום המספק (וכמובן עם עזרה לא מובנית מאליה מההורים), והתחלנו בחיפושים קדחתניים. למזלי, פגשתי בידידה מהעבר שהיא כיום עובדת כעורכת דין למקרקעין. היא סייעה לנו בכל רכישת הדירה ואפילו לא לקחה לנו אגורה. מיותר לציין עד כמה כל שקל נחשב כאשר אתם נמצאים רגע לפני קניית דירה.

דוגמה נוספת היא פגישה שערכתי עם לקוח בנושא מסוים. הוא בדיוק התלונן על כך שהוא לא רואה מכירות ושהוא מרגיש שלא נעשית עבורו מספיק עבודה. מן הצד שלי, היה לי ברור שאני עושה עבורו מעל ומעבר, אך אפשר גם להבין את תחושותיו הקשות שכן הוא צריך לראות את השורה התחתונה. פתאום לפתע הוא קיבל שיחה ונסגרה גם מכירה. הפגישה השתנתה מן הקצה אל הקצה, ולפתע יכולנו לדבר בפתיחות רבה יותר על התהליך שאנחנו עוברים ביחד, אני כנותן שירות והוא כמקבל השירות שצריך גם לדרבן סגירת עסקאות.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

עוקבים

SEO by vBSEO