להתחיל לעבוד בבנק - בלוגים - TGF
 
View RSS Feed

oferat

להתחיל לעבוד בבנק

דירוג פוסט זה
30.06.19, על-ידי בשעה 19:52 (229 צפיות)
לא מזמן הציעו לי להתחיל לעבוד בבנק. לא שיסדרו לי לפתע משרה, אלא ממש לבוא, לעבור בחינות שונות ולנסות את מזלי במקום שהוא יותר "מסודר" ו"מאורגן" כמו שאומרים.

אני חייב לציין שאצלי הידיעה שיש לי ביטחון תעסוקתי היא חשובה יותר מהכול, ולכן החלטתי לעשות ניסיון וניגשתי לבחינות. אולי זה מה שעזר לי אבל עשיתי הכל בנימה דיי משועשעת. בעוד שהיו שם אנשים שנלחמו על המקום שלהם, אני יותר נהניתי מהחוויה (טוב בחינות, עד כמה שניתן ליהנות) ואחרי מספר ראיונות התקבלתי!

בתחילה הגעתי בכל יום שמח ומאושר. גיהצתי את החולצות שלי עם מגהץ קיטור שקניתי במיוחד וצחצחתי את הנעליים מדי יום. הרגיש כמו צבא, אבל אחרת.

מהר מאוד התברר לי עד כמה הבנק הוא בטח לא יציבות כלכלית ומה שבטוח עוד יותר - הוא לא מקום ליהנות מעבודה רגועה. כמות אנשים מסיבית, צורך להתחנף לכל אחד והכי גרוע - יעדים של הלוואות. כל הזמן רצו לתת לאנשים הלוואות זה ממש יעד שמלחיצים אותך עליו.

בראשית כל שבוע עושים ישיבה ואפשר לומר שיש מעין "שיימינג" שבו מדווחים איזו מחלקה עשתה הכי הרבה ואיזו מחלקה עשתה הכי מעט.

אגב החולצות המגוהצות? התחלתי לשנוא את זה ברמות. פעם אהבתי להרגיש מכובד, בבנק זה פשוט הבהיר לי כמה זו סתם קליפה. אם אתה לא מרגיש מוערך על התפקיד שלך אז מה זה משנה מה אתה לובש.

לסיום היציבות הכלכלית - יש לכם 4 שנים עד שתקבלו וועדה שבה יחליטו אם אתם מתאימים לקביעות או לא. תופתעו לגלות שכמעט אף אחד לא נשאר וסתם תורם 4 שנים מחייו?
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

עוקבים

SEO by vBSEO