שרותי הבר - בלוגים - TGF
 
View RSS Feed

ניו יורק קייטרינג ודוכני מזון לאירועים

שרותי הבר

דירוג פוסט זה
03.03.14, על-ידי בשעה 17:40 (752 צפיות)

ברמנים מקצועיים
חברתנו נבדלת ממתחריה הודות לצוות הברמנים האיכותי אותו היא מחזיקה. הצוות מונה ברמנים בוגרים, מנוסים ומקצועיים, אשר עוסקים בתחום לפחות מספר שנים ומעניקים יחס ושירות ברמה הגבוהה ביותר. הסיבה לכך נעוצה בהבנתנו כי על מנת שמקצועיות תוכל להיראות, ראשית עליה להיות. הידע הנרחב והניסיון הרב הם שעושים את ההבדל שבין סתם בר ובין בר מקצועי באמת, אשר ערוך לתת מענה לכל דרישה.
כמו כן, במסגרת המחויבות של סטנד בר למקצועיות, שמה החברה דגש על החזות הייצוגית של צוות הבר ועל התנהלותו המקצועית והאדיבה. לכן, הברמנים שלנו לבושים בהתאם לאופי האירוע ומקפידים על איוש מתמיד של מספר כסאות בר במשך כל שעות האירוע, כמו גם על הספקה שוטפת של משקאות. אנו בסטנד בר עומדים לשירותכם ועומדים במילתנו.
מבחר משקאות איכותיים
על מנת לספק ללקוחותינו פתרון מקיף בסטנדרטים הגבוהים ביותר לנושא שירותי האלכוהול ובר קפה, סטנד בר עומדים בקשר עם מיטב הספקים. הניסיון הרב בתחום והיקף הפעילות של החברה מאפשרים לה להציע מבחר עשיר ביותר, ואף לתת מענה לדרישות ובקשות מיוחדות, כל זאת במחירים אטרקטיביים ובכל כמות. במקרה הצורך יכולה החברה אף להציב מספר עמדות מאוישות ומצוידות היטב, על מנת לתת מענה גם לאירועים גדולים במיוחד.
קוקטייל משובח שיוצר אירוע בלתי נשכח
כאשר מוזגים יחדיו עמדות בר בעלות חזות אסתטית ותכנון חכם עם בר משקאות עשיר ומגוון ועם שירות מקצועי, מתקבל תמהיל מחשמל שהופך אזור הבר למוקד בילוי ער, המשרת את האורחים במשך כל הערב. ההנאה של צוות סטנד בר מן השירות והאהבה הרבה לתחום מדבקים ומסייעים ביצירת אווירה שוקקת חיים ושמחה. כל שנותר לכם, הוא ליהנות מן האירוע ולקצור את השבחים.


ניתן למצוא אצלנו גם:
דוכני מזון , דוכני מזון לאירועים , דוכני מזון לימי הולדת

עוקבים

SEO by vBSEO