למה לבחור קייטרינג חלבי - בלוגים - TGF
 
View RSS Feed

ניו יורק קייטרינג ודוכני מזון לאירועים

למה לבחור קייטרינג חלבי

דירוג פוסט זה
03.03.14, על-ידי בשעה 17:31 (609 צפיות)
למה לבחור בקייטרינג חלבי:
סוד ההצלחה שלנו הוא אינו רק צורת ההגשה, זהו שילוב מנצח של מקצוענות, שימוש בחומרי גלם משובחים, שירות מעולה וכן – גם צורת ההגשה המרהיבה עוזרת.
הקייטרינג החלבי כולל בתוכו קולקציה טעימה של מיני טארטלים, קישים טובים, פשטידות דגים , סלטים טריים ואיכותיים פסטות, מאפים מלוחים ומתוקים, עוגיות חלביות טעימות, שוקולדים בעבודת יד ועוד, כך נפתרת בעיית הצמחוניות של אורחים מסויימים אשר מגיעים לאירוע ומתקשים לאכול מהמנות הבשריות, הקייטרינג החלבי שלכם ישאיר את האורחים פעורי פה כאשר הם נעמדים מול השולחנות הענקיים המלאים במנות קטנות וצבעוניות.
מספר יתרונות של קייטרינג חלבי
ידוע כי מאכלים חלביים הינם קלילים והם מתעכלים בקלילות יתרה ממאכלים בשריים, כתוצאה מכך לאחר שאנו אוכלים ארוחה חלבים גופנו משקיע פחות אנרגיה בעיכול והדבר אומר שהאורחים שלנו ישארו רעננים ועירניים במהלך האירוע.
אך בואו לא נשכח את הדגים, קייטרינג חלבי כולל בתוכו גם מנות מעולות של דגים טריים ועסיסיים אשר מהווים חלק מהתפריט היומי שלנו, כאשר אנו בחברתנו מספקים לכם קייטרינג חלבי חלק מן המנות המוצעות הינן דגים טריים אשר מונחים על השולחן בצורתם הטבעית, מתבוססים ברטבים עשירים וריחניים אשר הופכים את הדג לטעים ועסיסי אשר ביחד עם המנות החלביות הופך לארוחה חלבית עשירה, ובריאה.
לסיכום, אם השאיפה שלכם היא אירוע מושלם, קייטרינג חלבי יכניס פן מיוחד בכל נושא הקייטרינג באירוע, צורת הגשה מרהיבה ועיצוב שולחנות הסועדים בסגנון מיוחד ועדכני יהפכו לשיחת היום לאחר האירוע. קייטרינג חלבי הוא כבר הדבר הבא באירועים, ולא מעט אנשים נהנים מקייטרינג חלבי באירועים שלהם וממליצים לאנשים רבים לעשות את הבחירה הנכונה גם.

עוקבים

SEO by vBSEO