ניהול נכון של הליך גירושין - בלוגים - TGF
 
View RSS Feed

יועצי גירושין - גישור גירושין למען גירושין בהסכמה

ניהול נכון של הליך גירושין

דירוג פוסט זה
07.01.21, על-ידי בשעה 11:56 (43 צפיות)
גירושין: על מי לסמוך בניהול תהליך הגירושין שלכם

כשזוגות מחליטים להתגרש הם מקבלים עצות רבות מאנשים שונים כיצד לנהל את תהליך הגירושין. תהיינה מהעצות שכדאי יותר לנהל את תהליך הגירושין באמצעות עורך דין לענייני משפחה שיכתוב תביעה לבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני וחלק מהעצות יהיו לפנות להליך של גישור גירושין שיתבצע ע"י מגשר גירושין או מגשרת גירושין (או גישור ע"י מגשרים) שיובילו את הזוג להגיע להסכם גירושין שהם יסכימו עליו ביחד ללא התערבות של בתי המשפט.
זהו שלב מאד מבלבל לבני הזוג, המלווה בתחושות אי ודאות וחשש מלעשות טעויות שישפיעו לרעה על עתידם.
אז איך ניתן לדעת בכל זאת לדעת מה לעשות?

חשוב לציין שהעצה מהחברים ובני המשפחה ניתנת מתוך רצון כנה לעזור לחבר או בן משפחה שנקלע לגירושין.
הבעיה היא שאותו רצון כנה מלווה בחוסר הבנה מעמיקה כיצד נראה הליך גירושין בבית המשפט ואת המחירים הכלכליים והנפשיים הכבדים שהוא גובה. החברים ובני המשפחה לא תמיד מודעים לעובדה שבהליך גירושין משפטי ברוב המקרים לאחר הוצאות של מאות אלפי שקלים, וכתיבת רפש אחד על השני (הגורמים לנזקים נפשיים להורים ולילדים) מגיעים בני הזוג לאותה תוצאה אם היו מנהלים את תהליך הגירושין שלהם דרך גישור גירושין מוצלח.
תהליך שהיה חוסך מהם שנים של התעסקות עם בתי המשפט ומאפשר להם לצאת לפרק ב' בחייהם בצורה נעימה יותר.

אז מה עושים כדי להתגרש נכון

המלצתנו הראשונה שלנו לכל זוג שרוצה להתגרש בטוב ובמינימום נזקים כלכליים ונפשיים לעצמו ולילדיו היא ללכת בתחילת התהליך "לייעוץ גישורי" ביחד ולא לפנות לייצוג משפטי לבד.
ייעוץ גישורי לזוגות שהחליטו להתגרש מהווה נקודת פתיחה טובה, בריאה, מתחשבת ומושכלת לניהול תהליך הגירושין ונותן מקום משמעותי לבריאות נפשם של הילדים. לא רק זאת, ייעוץ גישורי שומר על ההורים כלכלית ונפשית.
עכשיו אני יודע, אתם יכולים להגיד לי ובצדק: רם, אתה מגשר גירושין, יועץ גישורי ומאמן למתגרשים וגרושים אז בטח שיש לך אינטרס לומר זאת. לגיטימי ביותר. אני מסכים! זה באמת האינטרס שלי כי אני יודע כמה סבל זה יכול לחסוך אבל יכול להיות שזה עדיין לא מספיק משכנע.
לא מעט אנשים (שלפעמים מייעצים לזוגות בהליכי גירושין) חושבים שתהליכי גירושים חייבים להתנהל דרך בית המשפט וזו ברירת המחדל הראשונית. המחשבה הזאת יכולה להגיע ממגוון סיבות, בין אם מחוויות גירושין קשות אישיות ובין אם מחוויות גירושין קשות של בני משפחה/חברים ועוד. לפעמים גם סיקורי התקשורת של הליכי גירושים קשים בין מפורסמים המתנהלים בבתי המשפט גם כן תורמים למחשבה זו.
אז בכל זאת – את מי צריכים לשאול הורים שהחליטו להתגרש איל להתגרש נכון שנמצא בזהות אינטרסים איתם.
לקריאה נוספת אפשר לקרוא באתרנו - https://www.divorce-nice.com/

תגובות

עוקבים

SEO by vBSEO