כלים לבחירת עו"ד פלילי מתאים לטיפול בעניינכם - בלוגים - TGF
 
View RSS Feed

ediavi

כלים לבחירת עו"ד פלילי מתאים לטיפול בעניינכם

דירוג פוסט זה
03.12.20, על-ידי בשעה 13:23 (39 צפיות)
כלים לבחירת עו"ד פלילי מתאים לטיפול בעניינכם


עו"ד פלילי אדי אבינועם. 26 שנות ייצוג וטיפול בתיקים פליליים.


על כל מקצוע חוברו בדיחות, עקיצות והומור בכלל, לפעמים הומור שחור.

אחת הבדיחות הטובות שאני מחייך כשאני נזכר בהן היא :

"איך מזהים עורך דין שמשקר ?" והתשובה:

"כשהשפתיים שלו מתחילות לזוז..."


אני נדהם לראות את כמות הפרסומים הממומנים של עורכי דין פליליים שונים בגוגל ובפלטפורמות שונות ב "הבטחות קסמים" שהנה רק אם יפנה אליהם הלקוח האבוד/המודאג/הנואש והם יסגרו לו את התיק ב100 אחוז; עורכי דין המהללים את עצמם בסיכויי הצלחה יוצאים מן הכלל, עוד לפני שבכלל ראו או שמעו את הלקוח ו/או את חומר הראיות ובכלל אלו שמוכרים את עבודתם בחינם כשהם מציעים ייעוץ ראשוני בחינם, בניגוד מפורש לכללי האתיקה והנחיות וועדות האתיקה.

והכל, בבחינת כל האמצעים מקדשים המטרה - לזכות בלקוח הנכסף.


אז לקוחות פוטנציאליים יקרים, קבלו ממני עצות זהב:

- אין אף עורך דין פלילי שיוכל להבטיח לכם תוצאה משפטית מראש. ואם תיתקלו בכזה, תהיו חכמים יותר ממנו ודרשו ממנו שיעלה על הכתב את ההבטחה שלו עם לוגו המשרד שלו ובחתימתו. מבטיח לכם שזה לא יקרה. הוא פשוט לא יעז להבטיח בכתב...

- תזכרו שעורכי דין פליליים הם "קבלני עבודה" ולא "קבלני תוצאה". במילים אחרות, אתם משלמים לעורך הדין על העבודה שלו כשיש לקחת בחשבון את ניסיונו המקצועי (שנות וותק והתנסות מקצועית בעבירות שאתם מוחשדים/מואשמים בהם) למקסום התוצאה. לעולם. לעולם (!) עורך דין פלילי לא יוכל להבטיח תוצאה.

- עורך דין פלילי עם שנות וותק ומוניטין רב שנים, שלמד שנים רבות "והשתפשף" במאות ואלפי תיקים לא ייתן ייעוץ משפטי בחינם.

יעלה על הדעת שתלכו ,חלילה , לרופא מומחה בעל שנות נסיון רבות לקבל ייעוץ רפואי, ולא תשלמו על הייעוץ?

אז תמיד יהיו כאלו שיהיו מוכנים לתת ייעוץ בחינם, אבל לחדד את זה בפרסום שמצהיר על ייעוץ ראשוני חינם לא רק שאסור מבחינה אתית משפטית כי זה נחשב לשידול לקוחות אסור, אלא שתחשבו עם עצמכם מה זה אומר שעורך דין פלילי מפרסם לתת ייעוץ משפטי ראשוני בחינם...

- כנסו לאתר של עורך הדין באינטרנט. קיראו כתבות וקיראו פסקי דין ותוצאות משפטיות לטיפול המשפטי שלו. התרשמו מנסיונו בפועל ולא "ממחמאות עצמיות".

- הגעתם למשרדו של עורך הדין? תבקשו לראות בעיניכם דוגמאות לעבודה המשפטית שלו לרבות תוצאות מוכחות בעניינים הרלוונטיים שלכם. אל תסתפקו בדוגמאות בעל פה!


ולא פחות חשוב מכל מה שכתבתי מעלה, התרשמו מעורך הדין כאדם !. האם הוא סבלני ואמפטי? האם אתם חשים בנוח איתו? האם "הכימיה" זורמת? תזכרו שזהו האיש שעליו אתם תישענו ולפעמים לאורך זמן.
לכניסה לאתרנו -
https://www.eddieavinoam.co.il/

עוקבים

SEO by vBSEO