שעון השמש החכם - בלוגים - TGF
 
View RSS Feed

galz1

שעון השמש החכם

דירוג פוסט זה
לפני שבוע, על-ידי בשעה 14:35 (15 צפיות)
שעונים. לאורך כל ההיסטוריה אנחנו עדים לסוגים שונים של שעונים, משעוני קיר עד לשעוני כיס והשעון המודרני ביותר בכרונולוגית השעונים, שעון יד. השעון, בייעודו ברמה היומיומית, הינו מכשיר מדידה, מדידת זמנים והצגתם בעזרת מחוגים או צג דיגיטלי. השעון מראה את הזמנים בשעות, בדקות ובשניות בתצוגת שעון של 24 שעות או 12 שעות.
בימים עברו, השעון הראשון הנפוץ ששומש היה שעון השמש, והוא היה פשוט מאוד. היה זה מוט נעוץ באדמה, צילו של המוט נופל על קיר או סלע, ובו יש שנתות שמראות את השעות. תהליך זיהוי השעה מתרחש כאשר השמש עושה את מסלולה ממזרח (בזריחה) ועוברת למערב (שקיעה) דרך הדרום (בחצי כדור הארץ הצפוני). הצל נע במעגל ומורה על שעות היום. החסרון היחיד הינו חוסר הדיוק.
לימים, כדי לכפר על חוסר הדיוק של השעונים, פותחו שעונים עם מחוגים ושעות. 3 מחוגים – מחוג קצר- שעות, מחוג ארוך- דקות , מחוג נוסף (בדר"כ בצבע שונה)- שניות. אז, הבנו איך שעון עובד ומהי מטרתו – הצגת השעה.
אולם, בעולם המודרני, אין זה מספיק להראות רק את השעה, וכמובן שעם הטכונולוגיה באו השיפורים גם בתחום השעונים – השעון החכם.
בעשר השנים האחרונות עולם השעונים החכמים התפתח יד ביד יחד עם עולם הסמארטפונים. השוק הוצף בסוגים שונים של שעונים חכמים, בצורות שונות עם ווריאציות שונות. תחום הספורט, שהופך פופולארי מיום ליום, גם הוא מתקדם בקצב שיא והנה הגענו לנושא העיקרי- שעון MI BRAND החדש מבית שיאומי. שעון ספורט חכם עם מסך טאצ' בגודל 0.95 אינץ', גודל פרקטי לחובבי הריצות והאירובי בכלל. השעון מסתנכרן בקלות עם הסמארטפון ללא בעיות. פונקציות כמו חישוב זמנים ומרחקים, דופק ושריפת קלוריות הן רק חלק משלל השיפורים במכשיר מהדור הקודם. שיאומי מוכיחים לנו (שוב), שגם במחיר נמוך יחסית לשאר המתחרים, אמינות המכשיר אינה נפגעת, האיכות גבוהה, ישנן מגוון רחב של של פונקציות עם השעון וכמובן הכי חשוב הוא עמיד במים.
בתור חובב ספורט וריצות, אני ממליץ בחום על השעון.

תגובות

עוקבים

SEO by vBSEO