איך לבחור חברה לניקיון משרדים? - בלוגים - TGF
 
View RSS Feed

ronitblog

איך לבחור חברה לניקיון משרדים?

דירוג פוסט זה
28.02.20, על-ידי בשעה 20:39 (362 צפיות)
איך לבחור חברה לניקיון משרדים?

מחפשים חברה לניקיון המשרד שלכם? הנה כמה דברים שאתם צריכים לבדוק על מנת למצוא את החברה שהכי תתאים לכם.


התאמת חברת הניקיון לצורכי המשרד שלכם

ראשית, בדקו מה הם צורכי המשרד שלכם, והאםחברת ניקיון משרדים בראשון לציון מסוגלת לספק אותם. בדקו את תדירות הניקיון - האם אתם מעוניינים בניקיון חד פעמי או יום-יומי? ודאו גם שהחברה מסוגלת לעמוד במשימה הזו - מה גודל השטח שאתם מעוניינים לנקות והאם לחברה יש צוות מתאים בשבילו? מה הדברים שדרושים ניקוי ובאיזו תכיפות? חפשו חברה גמישה המסוגלת לספק לכם את כל צורכיכם ושיש לה את כל האמצעים לשם כך.

מציאת חברת ניקיון ותיקה ומנוסה


בחרו חברת ניקיון משרדים מקצועית ובעלת ניסיון בתחום הספציפי שלכם. חברה כזו שהתנסתה בניקיון משרדים שצורכיהם וסדר גודלם דומים לאלו שלכם. בנוסף, ותק מהווה יתרון משמעותי על פני חברות ניקיון אחרות.


אולי יעניין אותך גם: קלין & שייני שירותי ניקיון למשרדים


העדפת חברת ניקיון בעלת עובדים קבועים


חשוב לשאול את חברת הניקיון שאתם מעוניינים בה, האם עובדיהם הם קבועים או שמא מתחלפים. עובדים קבועים הוא נתון משמעותי ועדיף על פני עובדים מזדמנים שאותם צריך להכשיר כל פעם מחדש. יתרה מזאת, עובדים קבועים מתייחסים למקום העבודה שלהם בצורה שונה מעובדים מזדמנים.

לבחור רק חברת ניקיון בעלת כל האישורים הרלוונטיים


חברת הניקיון אמורה לספק את כל האישורים והביטוחים הנחוצים מבחינה חוקית ותקינה. בנוסף, ודאו שחברת הניקיון עובדת בשיתוף ובאישור של משרד התמ"ת.

השוואת מחירי חברות הניקיון


עלות השירות, בייחוד אם הוא אינו חד פעמי אלא קבוע, הוא נתון שחובה להתחשב בו. מה חברת הניקיון שמצאתם מספקת לכם במחיר שלה – האם החומרים כלולים בעלות או שלא, האם היא מתאימה את עצמה לכל הצרכים שלכם או שלא בדיוק? בקשו הצעת מחיר, בצעו הערכת העלות והתאמתה לתקציבכם. כמה אתם מוכנים להוציא על ניקיון המשרד? המשולש הוא התאמה, איכות ועלות.
ההקפדה בשלב בחירת חברת ניקיון המשרדים אומנם דורשת זמן ומאמץ, אך היא תחסוך לכם הרבה מהם בעתיד ואתם תוכלו לשבת במשרד נקי ומצוחצח.

תגובות

  1. ronit1234's Avatar
    היי מצאתי פשוט שואב קטן שיעזור לי בנקיון היומיומי במשרד . מה את חושבת ? האם כדאי כדי להוריד עלויות נקיונות ?

עוקבים

SEO by vBSEO