איך לבחור דלתות כניסה לבית? - בלוגים - TGF
 
View RSS Feed

ronitblog

איך לבחור דלתות כניסה לבית?

דירוג פוסט זה
08.02.20, על-ידי בשעה 13:48 (291 צפיות)
איך לבחור דלתות כניסה לבית?

החלטתם לשפץ את הבית? רוצים להחליף דלת כניסה?
בחירת דלת כניסה היא החלטה חשובה ולא פשוטה. הנה מדריך קצר שיעזור לכם להתחיל בתהליך בחירת דלת הכניסה שלכם.על מה לשים דגש בבחירת דלת כניסה?

יש חברות דלתות כניסה ברחבי הארץ אשר שמות דגש על עיצוב הדלת בצורה ייחודית כמו דלתות כניסה ירושלים. דלת הכניסה היא הדבר הראשון שאנשים רואים כאשר הם מגיעים לביתכם, אז מרכיב חשוב בזמן בחירת דלת הכניסה שלכם הוא העיצוב.
הדלת מהווה גם מעין מחסום בטיחות ראשוני במקרה של פריצות ולכן חשוב לשים לב גם לדרגת הבטיחות של הדלת. הדלתות בארץ מסווגות לפי תקן בטיחות, שנע מ1 עד 4. דלת עם כוכבית אחת היא דלת פשוטה ביותר, דלתות בעלות 3 כוכביות נקראות "דלת בטיחות" והן הסוג הנפוץ ביותר בארץ ונחשבות די בטוחות. חשיבות הבטיחות של דלת הכניסה היא משום שהפורצים מעדיפים, במקרים שהדלת חלשה, לפרוץ את הדלת עצמה ולא להסתבך עם המנעול.
המרכיב החשוב השלישי הוא המחיר, חשבו מהו התקציב שלכם ולפיו בחרו חברה אמינה עם שירות אדיב שתספק לכם דלת כניסה אידיאלית בהתאם לתקציבכם.


אולי יעניין אותך גם: פרקטים לבית מי השרון


איך יודעים ממי לרכוש דלת כניסה?

חפשו חברה או מותג מוכרים בשוק, או סוכן מורשה של אחת מן החברות הללו. החברה צריכה להיות בעל ותק וניסיון בתחום ולעמוד בקריטריונים של אמינות, אדיבות ושירות מקצועי, בנוסף להתאמתה לכל הרצונות שלכם מדלת הכניסה.
ודאו כי הדלת מצוידת בתו תקן מטעם מכון התקנים ושמרו את תעודת האחריות.

מהו החומר "האידיאלי" לדלת כניסה?

זכרו כי אין דלת שאי אפשר לפרוץ אותה, לכן אל תפחדו לשלב חומרים כמו עץ, זכוכית או מתכות שונות, משום שהן אינן בהכרח מחלישות את דלת הכניסה.
גם הצבע לא חייב להיות חום בסיסי ומשעמם, העזו עם אדום בוהק או עם צבעי קרם ושמנת.

תגובות

עוקבים

SEO by vBSEO