פאב כשר? יש חיה כזאת! - בלוגים - TGF
 
View RSS Feed

oferat

פאב כשר? יש חיה כזאת!

דירוג פוסט זה
04.09.19, על-ידי בשעה 01:09 (144 צפיות)
אני כבר נמצא עמוק בגיל ה-30, אבל החלטתי לא מזמן, שלמרות שכולנו כבר מאסנו ביציאות אל תוך השעות הקטנות של הלילה, עדיין לעתים צריך להחזיר עטרה ליושנה. אז הודעתי לכל החברים בלי יוצא מן הכלל שבסוף השבוע הקרוב יוצאים! לפאב!

אבל רגע לפני שהחלטתי באמת לסגור, נזכרתי בפרט אחד חשוב - יש אנשים שאוהבים בירה, יש אנשים שפחות, מה שבטוח הוא זה שכולם אבל כולם אוהבים אוכל! החלטתי לשנות כיוון ולחפש מסעדה ליום הולדת. כל מה שמצאתי היה נחמד ואפילו נראה טוב, אבל עדיין, משהו שם הרגיש לי שזה טיפה רשמי מדי. כלומר זה יהיה נחמד לשבת במסעדה ולאכול, ועדיין האווירה תהיה טיפה מדכדכת. אז החלטתי לשנות כיוון ולחפש שוב פעם פאב. הבעיה בפאבים היא שהאווירה אולי מעולה, אך האוכל לא תמיד עונה על הציפיות.

לפתע עלתה בי ההברקה: למה לא פשוט לחפש בר-מסעדה? זהו קונספט שהוא לא כל כך תלוש מהמציאות, ויש המון מקומות היום שמציעים שילוב בין השניים. באופן נקודתי התחלתי לחפש ברים בראשון לציון (עיר הולדתי) כדי למצוא מקומות שיענו על הציפיות שלי ויהיו גם קרובים לביתי.

לבסוף עלתה בי עוד הברקה: חלק מהחברים שומרים כשרות וחלק לא. למה לחגוג בשישי כשאפשר לציין את בואו של סוף השבוע בחמישי? כאן כבר התחלתי למקד את החיפוש בצורה הרבה יותר יעילה עד שמצאתי את המקום הרצוי. בר-מסעדה כשר שמשלב בין ארוחה נפלאה לבין מסיבה מעולה.

כל החברים עשו חיים. ברגע שכולם אוכלים, אנשים הרבה יותר נהנים. תמיד תחשבו על אלו שרוצים לחגוג, על אלו שרוצים לשבת בניחותא, אלו שרוצים לאכול אך נמנעים מפאת כשרות ואלו שנהנים מכול העולמות.

כמארח זה היה חשוב עבורי, והאמת? עשיתי עבודה לא רעה בכלל.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

עוקבים

SEO by vBSEO