מה חשוב לבדוק לפני השכרת דירות בארה"ב? - בלוגים - TGF
 
View RSS Feed

gorzan

מה חשוב לבדוק לפני השכרת דירות בארה"ב?

דירוג פוסט זה
14.10.15, על-ידי בשעה 10:10 (784 צפיות)
ישראלים רבים שוכרים דירה בארה"ב לפרק זמן קצר או ארוך, לאחר שהגיעו לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות כדי לעבוד, כדי ללמוד, למטרת עסקים או בחופשה שלא רוצים לבלות במלון אלא באווירה ביתית יותר.
מצד אחד, ישנן ברחבי ארה"ב שלל דירות פנויות המוצעות להשכרה בכל רגע נתון, כך שניתן למצוא נכס שמתאים בדיוק לצרכים. מצד שני, שיעור הגרים בשכירות בארה"ב עלה במידה בלתי מבוטלת בשנים האחרונות (בעקבות משבר הסאבפריים) כך שגם הביקוש להשכרת דירות בארה"ב עלה וישנה תחרות על הנכסים האיכותיים - אבל גם כך ישנם דברים שחשוב לבדוק לפני ששוכרים דירה.
טוב מראה עיניים בפועל ממראה עיניים באינטרנט
אמנם בעידן האינטרנט ניתן לקבל תמונה מפורטת של כל דירה בכל מקום בעולם, וכמובן שלפני ששוכרים דירה כדאי לבקש מבחר תמונות של כל המרחבים בנכס ולא רק צילום ייצוגי אחד - אולם בכל זאת טוב מראה עיניים בפועל (מה גם שבביקור בפועל בדירה שאר החושים נכנסים אף הם לתמונה) כדי לדעת עד כמה היא באמת מתאימה לצרכיכם.
לא תמיד הדבר אפשרי, אבל אם כן, בהחלט כדאי לשהות מספר ימים במלון או אכסניה, או למצוא מקום לינה דרך BNB למשל, ולנצל אותם לטובת בחינה מעמיקה יותר של הבתים העומדים על הפרק.
נגישות לתחבורה ציבורית
מרכיב חשוב אחר לפיו כדאי לבחור דירה להשכרה בארה"ב הוא הנגישות לתחבורה ציבורית. כמו בכל מקום בעולם, גם בערים הגדולות של ארה"ב ככל שתתרחקו מהמרכז תוכלו לגור במחיר נמוך יותר, אולם ללא תחבורה ציבורית בקרבת מקום תיאלצו לבזבז זמן יקר על נסיעות, והעסקה כולה תהפוך לפחות משתלמת.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

עוקבים

SEO by vBSEO