#1

אם אתם עדיין לא שמעתם על חברת rippln כנראה שאתם צריכים רענון דחוף!

חברת rippln בשונה משאר החברות שנמצאות היום בשוק היא תנועה שמובילה מומנטום מאוד חזק היום. הדבר המדהים היא שהחברה גדלה בצורה כל כך משמעותית בתוך פחות מחודש בזכות הרעיון שעומד מאחוריה ושיטת השיווק הפשוטה והחכמה שלה.בחודש הראשון שלה הצליחה לצרף כבר מעל מיליון אנשים ברחבי העולם! כן כן כמו שאתם שומעים מה שפייסבוק עשתה בשמונה חודשים היא עשתה בחודש אחד!


ההצטרפות לחברה היא לגמרי בחינם בעזרת קוד אישי ואפשר להצטרף רק אם אתם מקבלים הזמנה אישית.

אם עדיין לא שמעתם עליה פשוט צפו בסרטון הקצר :

‫ריפלן - הסבר מלא על מה זה rippln‬‎ - YouTube

השאלה האמיתית היא – האם באמת זה יצליח?

אף על פי שאני רואה את הפוטנציאל העצום בחברה כאשר היא מתכננת כל שלב ושלב באופן הטוב ביותר וכל אנשי השיווק הגדולים ביותר בתעשייה לוקחים בה חלק כמו שלא ראיתי באף חברה אחרת עדיין יהיו לאנשים את הספק האם זה באמת הולך להצליח.

גם למי שלא בטוח חשוב שיבין שתי אפשרויות מאוד חשובות:

1. החברה לא תצליח כמו שחשבנו – במקרה הזה אנו לא הרווחנו כסף אך אף אחד לא הפסיד כסף כי החברה חינמית ולחלוטין וגם האפליקציה.
בנוסף יצרנו קשר עם אנשים בדרך מאוד מעניינת וקיבלנו אפליקציה עם הרבה מאוד אפשרויות מעניינות שיש בתוכה.

2. החברה באמת יצרה הצלחה אדירה – אם באמת זה יצליח אתם צריכים להבין שהולך להיות כאן משהו בסדר גודל שקשה אפילו לדמיין בעיקר כאשר החברה מכוונת להגיע תוך מספר שנים למספר של 300 מיליון אנשים שיורידו את האפליקציה. החברה הולכת להיות שווה הרבה מאוד כסף וכמובן כמו בכל עסק גדול מי שעזר לבנות את התשתית הראשונית יכול להרוויח הרבה כסף.

אם אתם עדיין בספק קבלו את אחד הלידרים הבכירים בחברה:

‫מה אומרים למי שרוצה לדעת הכל....‬‎ - YouTube

אתם עדיין לא רשומים ?

מלאו את הפרטים כבר עכשיו וקבלו גישה מיידית לקוד אישי לגמרי בחינם וגם להסבר מלא איך אתם יכולים לבנות כאן צוות ענק ולהתחיל לפעול ביחד איתנו.


קבלו קוד אישי כבר עכשיו

אנחנו כאן בשביל כל שאלה:
דור

סקייפ dorfayna