#1

באיזה משחק אתם יכולים להגיד שישראל היא מעצמה רבת עוצמה אימפריה שמגיעה עד אירופה שנלחמים כמעצמה במלחמת העולם הראשונה כנגד אוייבנו המרים בולגריה
תמונה זו הוקטנה אטומתית, על מנת לצפות בגודלה הרגיל לחץ כאן. גודל מקור התמונה: 758x609


נלחמים לצד בני בריתנו במלחמת העולם כנגד ברית בשם אלפה
תמונה זו הוקטנה אטומתית, על מנת לצפות בגודלה הרגיל לחץ כאן. גודל מקור התמונה: 1024x768e-Sim - בואו לעזור לישראל להפוך לאימפריה!

שלום לכולם, אני רוצה להזמין אתכם למשחק או בקיצור e-simהמשחק הוא משחק אסטרטגיה מדיני,.במשחק אתה משחק אזרח, שחי במדינה בעולם וירטואלי שמבוסס על העולם האמיתיישנן פעילויות רבות שאתה יכול לעשותלהיות איש עסקים מוצלח ולפתוח חברות בכל העולם למעלה מ20 סוגי חברות אשר נותנות לך אפשרויות לקנות נשקים אוכל מתנות כרטיסים בתי חולים ועוד להיות איש צבאי להצטרף לצהל להקים יחידות צבאיות חזקות ולהלחם עם בעלות בריתנו במלחמת העולם הראשונה להצטרף למפלגה פוליטית להתקדם בדרגות בממשל עד להיות נשיא ! או ראש ברית לפתוח עיתון ולהפוך לעיתונאי מקומי, או אפילו בינלאומי.ן אבל מה הכי מיוחד במשחק? זה שלא כמו במשחקים אחרים המשחק מציע לך את האפשרות להיות הכל !!


כמו שראיתם המשחק מציע מגוון גדול מאוד של אפשרויות ופעילויות, ויחד עם זאת המשחק מתאים גם למי שאין לו הרבה זמן פנוי מפני שניתן לעשות את כל הפעילויות היומיות תוך מספר דקות.

המשחק קיים כבר ארבעה חודשים ויש במשחק 20 אלף שחקנים ישראל נמצאת במשחק מההתחלה , וכמו שראיתם - אנחנו מתפתחים בקצב טוב מאוד.

אבל אנחנו עדיין זקוקים לשחקנים חדשים, ולכן אני מפרסם כאן היום, כדי שתוכלו להצטרף למשחק הנפלא הזה ולעזור לישראל להתפתח ולגדול עוד יותר!


ניתן להירשם למשחק בקישור הבא:e-sim - Free MMOG browser game/אם תירשמו דרכי תוכלו לקבל בונוס של שני גולד רמה 7 כן זה לינק מופנים, אבל אני משתמש בו אך ורק בשביל לשלוח את הכסף למדינה, שחוסכת אותו לבסיס צבאי (דבר חשוב מאוד).בקיצור, זה יעזור למדינה אם תרשמו דרך זה אבל אם אתם לא רוצים, פשוט תחפשו את המשחק בגוגל, אני בטוח שתסדרו.

אם תבחרו להירשם בישראל, אתם תתחילו מיד במדינה .אתם תקבלו 5 שקלים, אתם תקבלו גם 2 כרטיסי טיסה.

פרסמתי כאן גם מדריך למתחילים במשחק, שיכול מאוד לעזור לכם:https://docs.google.com/document/d/1...VckOy8UgI/edit


תקראו את המדריך ותעקבו אחריו, הוא מסביר את כל מה שאתם צריכים לדעת בהתחלה.

אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים לשאול כאן ואני ושחקנים אחרים נענה לכם.

אתם גם מוזמנים לצ'אט הרשמי של ישראל:http://mibbit.com/?channel=%23esim.i...zon.mibbit.orgבהצלחה לכולם !