TGF.co.il - Azeroth-WoW 3.3.5 שרת פרטי לWoW (ממוקם בישראל) + הסבר על המשחק
 
מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1
עוד |
 1. azerothwow מנותק/ת TopGear Baby
  תאריך הצטרפות
  28.09.2011
  הודעות
  3
  #1

  Azeroth-WoW - שרת פרטי למשחק המוצלח World of Warcraft !
  גרסה: 3.3.5a - WoTLK

  רייטים: הכל x1, פשוט וטבעי כמו במקורי!

  ליבה: ליבה מבוססת TrinityCore עם תיקונים מיוחדים שלנו, לקחנו את הטוב מכל הליבות

  שרת צ'אט קולי: Teamspeak3 - פתוח כל הזמן

  אחסון : 100MB הורדה + העלאה! ממוקם בישראל = ללא לאגים זמין 24/7

  כל זירות הארנה והקרב (Battlegrounds + Arenas) עובדות מעולה

  כל הריידים והמבוכים (Raids + Dungeons) עובדים במצבי normal ו heroic

  מערכת ארמורי מתקדמת, תוכלו לראות את הדמות שלכם מהאתר!

  מערכת הצבעות לשרת, הצבעתם לקידום השרת? תקבלו על זה נקודות (אבל רק דברים שלא מחזקים את הדמויות ושומרים על משחק נקי) !

  שאלות נפוצות:

  * מה זה World of Warcraft?

  וורלד אוף וורקראפט (World of Warcraft) או בקיצור WoW הינו משחק תפקידים רב משתתפים המשוחק ברשת. המשחק הוכתר כהצלחה מסחררת שסוחפת אחריה מיליונים (12 מיליון בשיא) של שחקנים מכל העולם וגם כמשחק הMMORPG (שזה משחק תפקידים מרובה משתתפים), והMMO בכלל הטוב ביותר בכל הזמנים!

  העלילה המרכזית במשחק מבוססת על משחק התפקידים Warcraft (הראשון, השני והשלישי) ובמרכזה הקרב הגדול בין האורקים לבני האנוש (Orcs VS Humans) שמתקיים בAzeroth (ומכאן שם השרת שלנו ). לבני האנוש חברו 3 גזעים נוספים (Night elves - אלפי לילה, Dwarves- גמדים ו Gnomes - ננסים) וביחד יצרו את ה"Alliance". לאורקים חברו 3 גזעים נוספים (Undeads- אל מתים, Taurens- סוג של מינוטאור אבל ללא חלקים אנושיים וTrolls - טרולים) וביחד יצרו את ה"Horde". בהמשך אחרי צאת חבילת ההרחבה הראשונה (The Burning Crusader) הצטרפו גזעים נוספים להורד (Blood Elves - אלפי הדם) ואליינאס (Draenei- חוצנים מoutland).

  כמו בכל משחק MMO, בוחרים את הדמות הרצויה ומתחילים בעליית רמות, החל מרמה 1 ועד לרמה 80 (במידה ואתם משחקים עם חבילות הרחבה). למשחק 3 חבילות הרחבה:
  הראשונה : The Burning Crusader. בחבילה זו נוספו 2 גזעים למשחק, אזור שלם הנקרא Outland והרמה המקסימלית נהייתה 70 (במקום 60 במקור).
  השנייה: Wrath of The Lich King. בחבילה זו נוסף אביר המוות למשחק, אזור שנקרא Northrend והרמה המקסימלית נהייתה 80.
  השלישית והאחרונה לבינתיים: Cataclysm. בחבילה זו נוספו 2 גזעים נוספים וAzeroth (זירת המשחק הראשי) נהרסה לגמרי והשתנה. הרמה המקסימלית הורחבה ל85. חבילה זו לא נתמכת ברוב השרתים הפרטיים משום שהיא לא מוכנה (אצל מתכנתי השרתים הפרטיים) עדיין ונחשבת לפחות מוצלחת מקודמיה.

  כשאתם תכנסו בפעם הראשונה למשחק, תוכלו לבחור לשחק בhorde או בalliance, לבחירתכם, ולאחר בחינת ה"צד" שלכם (faction) תוכלו גם לבחור באיזה גזע לשחק ובאיזה מקצוע (Class). המקצועות הקיימים:
  Warrior:
  לוחם אימתני שמסתער על אויביו בזעם ובמהירות כדי להשאיר את אויביו קרוב אליו. הוא יכול לשמש כמגן(tank) בשביל דמויות עם פחות הגנה וכמו כל שאר הדמויות גם כתוקף (Damage).

  Paladin:
  אביר שמכה בזעם קדוש את אויבו. יש לו קסמי קודש שמגנים עליו באופנים שונים והוא מקרין אנרגיה (aura) לשופתיו. הוא יכול לשמש גם כמגן ומרפא (healer).

  Mage:
  קוסם שמשתמש ביסודות אש כפור ומאגיה בשביל להשמיד את אויביו ולשלוט עליהם. הקוסם לא נגרר לקרב פנים מול פנים ומשתמש בקסמי קרח בשביל להתרחק מאויביו.

  Warlock:
  קוסם שטני \ בעל-אוב שמזמן שדים מהשאול ומשתמש באש וקסמי מוות \ אופל לזרוע הרס ופחד בזירות קרב ולשאוב את החיים והכוח שלהם.


  Priest:
  כוהן שיכול לחבור לצד האופל או לצד הקודש בשביל לרפא או לגרום נזק ליריבים, הוא עשוי מצד אחד להשתלט על המוח של היריב ומצד שני להחיות את המתים (כמו שאר המרפאים) או להציל אותם ממוות בטוח ע"י מגנים.

  Shaman:
  לוחם שאמאני ששולט בכל היסודות (אש, כפור וקסמי טבע - אדמה וברקים ורוח). הוא גם מזמן טוטמים שעוזרים לו ולשותפיו תוך שילוב של הגנה והתקפה. הוא יכול לשמש כמרפא או כתוקף.

  Rogue:
  הגנב \ מתנקש שמעדיף לארוב לאויביו בצללים ולתפוס אותם לא מוכנים. הגנב מושך את הנשקים שלו ברעלים ומשתק את האויבים לפני שהוא מזנק עליהם ודוקר אותם עם להבים חדים.

  Druid:
  דרויד, לוחם בשירות הטבע, הוא קוסם המשתמש בקסמי הטבע והמאגיה בשביל להפוך לחיות (דוב, נמר, נשר), לרפא אחרים ולהגן עליהם מפני האויבים.

  Hunter:
  צייד שתוקף את אויביו עם קשתות \ רובים מרחוק ומאלף חיות פרא כדי לגרום להם להלחם לצידו. הצייד גם משתמש במלכודות ובתכסיסים נוספים בשביל לשמור על מרחק מאויביו.

  Death Knight:
  אביר-מוות. אבירי המוות נוספו למשחק בחבילת ההרחבה השנייה (Wrath of The Lich King) והם מתחילים מרמה 55 (בשביל לשחק אחד תצטרכו דמות נוספת לפחות ברמה 55). אביר המוות משתמש בקסמי כפור ואופל בשביל לזמן יצורי מוות, לשפר את נשקיו עם רונות ולהטיל אימה על אחרים. אביר המוות יכול לשמש גם כשחקן מגן.

  * האם המשחק עולה כסף?

  הורדת המשחק היא חינמית, אבל יצירת חשבון ומשחק בשרתים המקוריים עולים כסף (כ300~500 לפתיחת החשבון וכ15 דולר נוספים לכל חודש משחק). אבל היות שמדובר בשרת פרטי שמתופעל על-ידי חבר'ה ותיקים בתחום, הכל חינמי לגמרי!

  * כמה המשחק שוקל? מסובך להוריד אותו?
  בסביבות ה16~20 GB. ישנו מדריך נחמד ופשוט להורדה מלאה של המשחק והתחברות לשרתים פרטיים, כאן:http://azerothwow.com/forum/index.php?showtopic=384 (למי שכבר יש לו את המשחק שידלג לשלב 2 במדריך הזה: http://azerothwow.com/?page=connect ).

  * מה מבדיל את השרת שלכם מכל שאר השרתים הפרטיים?
  בזמן שרוב השרתים הפרטיים מנסים ל"התעלות" על יוצרי המשחק המקוריים, "להמציא" תוכן משלהם למשחק ולשבש אותו (flying mounts בazeroth בגרסת הwotlk, קפיצות ישירות לרמה הסופית, "דאבל exp או זהב") אנחנו דבקים במוטו: "לשחק כמו במקורי"! או במילים אחרות: "אם זה לא שבור, אל תתקן!". המשחק כבר מושלם, יש בו את כל מה שצריך ואנחנו רק מאחסנים אותו על שרת אחסון עוצמתי (בישראל כך שלא יהיו "לאגים" או תקיעות) ודואגים שהכל יעבוד כמו שצריך, כל-כך פשוט!


  מידע נוסף:

  כתובת הRealmlist שלנו : Set realmlist azerothwow.linkpc.net

  אתר: www.Azerothwow.com

  פורום: azerothwow.com/forum

  ארמורי: azerothwow.com/armory

  התחברות לשרת: http://azerothwow.com/?page=connect

  פייסבוק: http://www.facebook.com/pages/Azerot...49967685026130

  סרטון של אחת הגילדות שלנו מתקופות הbeta שלנו: http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=yJj8ShFtBzg


  מצטער על החפירה, מקווה שהיה שווה את זה ושתנסו את המשחק =) אשמח ליצור עוד אשכולות ולהסביר בהרחבה על כל נושא שתרצו וגם לענות על שאלות באשכול \ בהודעות פרטיות \ MSN או סקייפ.
  נערך לאחרונה על ידי azerothwow; 12.01.12 בשעה 23:37.

 2.  
 3. נושאים אחרונים
 

אולי יעניין אותך גם:

 1. פרסום| Azeroth-WoW שרת ישראלי חדש!
  על ידי azerothwow בפורום משחקי און ליין
  תגובות: 0
  הודעה אחרונה: 28.09.11, 10:49
 2. פרסום| לינקים לWOW ודרך למהירות הורדה מקסמלית
  על ידי The Animal בפורום משחקי און ליין
  תגובות: 0
  הודעה אחרונה: 01.03.09, 19:08

המבקרים מצאו דף זה ע"י חיפוש המילים:

SEO by vBSEO