#1

מקור: http://one.co.il/Article/07-08/3,10,135,0/108966.html

הכוכב הארגנטיני נסע למסע צדקה בקטאר, אבל על האגדה ההולנדית זה ממש לא עשה רושם: "אסור היה לו לעשות את זה בזמן ההחלמה מהפציעה"

מסתבר שליונל מסי הצליח לעצבן כמה וכמה אנשים בזמן שהוא היה פצוע. כוכבה הארגנטיני של ברצלונה, שחזר לעניינים ב-0:1 של בארסה על סנטאנדר בתחילת השבוע, הרגיז אפילו את יוהאן קרויף האגדי.

מקור הבעיה טמון בנסיעה מסויימת לקטאר בשבוע שעבר. מסי הגיע לדוחא לשם מטרה ראויה בהחלט - קידום המודעות למלריה באפריקה, אבל הבעיה היא שהוא לא טרח להודיע על כך לקברניטי הקבוצה.

קרויף טוען בתוקף שפעילות מסוג זה פגעה במהירות ההחלמה של הכוכב הארגנטיני והוא היה חייב להיענש: "הטיול שלו לקטאר בזמן ההחלמה שלו הוא בלתי מתקבל על הדעת. זה זהה לחלוטין לנטילת חופשה אישית ללא אישור".

"לא ברור על מה חשבו הסוכנים שלו שידעו טוב מאוד כמה חשובה החזרה שלו לכושר למועדון. זו אפילו לא שאלה של קוד התנהגות כזה או אחר, זה פשוט עניין של היגיון פשוט".


בברצלונה הביעו חוסר שביעות רצון מטיול הצדקה הפרטיזני של מסי אבל לא נקטו בצעדים משמעתיים מעבר לכך, בעיקר כי ביקורת על שחקן שיוצא לעשות קצת טוב למען העולם לא מצטיירת טוב בתקשורת.

את קרויף זה כנראה פחות מעניין: "מה היה קורה אם הוא היה נפצע או מחמיר את מצבו? אי אפשר לדעת מה יכול לקרות בטיול שכזה. המקצוענות חייבת לבוא בראש סדר העדיפויות ואם השחקנים לא מבינים את זה, הם צריכים להבין דרך קנסות. גם במקרה הספציפי הזה".