#1

מכבי ת"א תצא מחר (שלישי) בלילה לקרואטיה למשחק חוץ נגד ציבונה זאגרב וזאת יחד עם וויל ביינום שקיבל אישור.

כידוע, ביינום שנעצר בחשד לדריסת צעיר מחוץ למועדון, שוחרר למעצר בית של מספר ימים, שכבר נגמר. צו איסור יציאה מהארץ לגביו, עדיין קיים והצהובים הגישו בקשה מיוחדת לנסיעתו.

כאשר ביינום נשלח לביתו, נמסר דרכונו ל-30 יום למשטרה ובית-המשפט הודיע כי אם וכאשר תרצה מכבי להוציא את ביינום מחוץ לישראל, היא תגיש בקשב בנפרד, בקשה כזו הוגשה והפרקליטות דנה בבקשה.

התשובה כאמור היתה חיובית וביינום יוכל לנסוע לזאגרב.עוזר המאמן, גיא גודס, אמר ל-ONE: "אנחנו מאוד שמחים ששמעון מזרחי הצליח לסדר שביינום יהיה אתנו בקרואטיה. וויל הוא חלק חשוב בקבוצה. זה חשוב שנהיה בסגל מלא במשחק החוץ החשוב הזה".

על ההרגשה בקבוצה אחרי החזרה המבטיחה של הניצחונות בליגה אמר: "ההרגשה היא שאנחנו בקו עליה, עקביות זה דבר מאוד חשוב לקבוצת כדורסל. אנחנו שמחים על העקביות קודם כל בצד ההגנתי. בשני משחקי היורוליג אחרונים ואתמול יש התקדמות מסוימת וצריך להמשיך את זה ולא להרפות, להמשיך לעבוד קשה".

כשנשאל האם קבוצות בליגה צריכות לחזור ולפחד ממכבי אמר גודס: "המילה לפחד היא לא מתאימה למרות שאולי יש קבוצות שלפני משחק רק רוצות לעבור אותו בשלום. זה חשוב להיות עקבי בליגה למרות שהשינוי בין הליגה לאירופה הוא קשה לשחקנים בעיקר אחרי שמנצחים משחקים גדולים ביורוליג

קרדיטNE