#1

מקור: http://www.sport5.co.il/articles.asp...=30904&lang=HE

המחזור ה-19 בליגה הספרדית נפתח הערב (שבת) עם שני משחקים. ברצלונה התקרבה למרחק של ארבע נקודות בלבד מריאל מדריד שבפסגה, אחרי שהקטלונים גברו בקלות על מורסיה בבית בתוצאה 0:4.
איידור גודיונסן האיסלנדי, שפתח בהרכב ההתקפי של פרנק רייקארד, כבש באלגנטיות את הראשון בדקה ה-27. בוז'אן קרקיץ' הכפיל את היתרון בדקה 52, אחרי בישול של תיירי הנרי משמאל. הצרפתי בישל בצורה דומה גם את השלישי של בארסה, אותו כבש סמואל אטו בדקה ה-77. שלוש דקות לסיום השלים הקמרוני את ההצגה של המארחים וצמד אישי משלו, אחרי שג'ובאני דוס סנטוס סידר לו מצב נוח.

האלופה ריאל תשחק ביום ראשון מול האחרונה בטבלה, לבנאטה (ישיר בספורט 5+ החל מ-19:55). למרות שמדובר במשחק חוץ, הרי שמדובר ביריבה חלשה מאוד, שספק אם הבלאנקוס יתקשו מולה.
במשחק נוסף גברה בילבאו 0:2 על סביליה. האנדולוסים, שהיו בתקופה טובה עם 8 משחקים ללא הפסד בכל המסגרות, קיוו להיצמד לחבורת הצמרת אך לא מאזן החוץ האיום שלהם נמשך גם בסן מאמס. בילבאו נהנתה משערים של פרנסיסקו ייסטה (28) ומארקל סוסאטה (68), כשביניהם גם הורחק הבלם הצרפתי של סביליה, ז'וליאן אסקודה (52). הבאסקים ניצלו את הניצחון כדי לזנק מהמקום ה-18 שמתחת לקו האדום, עד למקום ה-9, אחד בלבד מתחת לסביליה. כן, עד כדי כך צפוף החלק התחתון בליגה הספרדית.