#1

חסמבה הפקות מציגים:
Younger Brother SoundSystem- Live
ההרכב של סיימון פוספורד ובנג'י ווהן

מסיבת חנוכה
23.12.2011
בארבי תל אביב

With:
Ru Campbell (LeftField)
Simon Posford
Benji Vaughan

ההרכב, בהנהגתו של אחד מאבות הטראנס סיימון פוספורד (אנגליה) המשלב מוזיקה אלקטרונית וכלים חיים, יגיע לישראל בהרכב מלא יחד עם רו קמפבל, סולנה של להקת LeftField לרגל השקת אלבום הרי מיקסים החדש.

פוספורד החל את הקריירה המוזיקלית שלו עם פרוץ תרבות הרייבים באנגליה של תחילת שנות ה-90, ונחשב עד היום לאחד המובילים בתחום. לאחר שיתופי פעולה רבים, בין היתר עם ראג'ה ראם בהרכב שפונגל, ייסד בשנת 2003 יחד עם בנג'י ווהן, יוצר מוערך בתחום גם הוא, את ה Younger Brother . ההרכב מסמל את התפתחות הפסיכו טראנס והשילוב בין פוספורד לווהן יצר תת-ז'אנר המתאפיין בדגש גבוה על ההפקה והכנסת מוטיבים אורגניים באמצעות נגינה על כלים חיים. במהלך 9 שנות פעילותו הוציאו פוספורד ווהן 2 אלבומי אולפן ויצאו לסיבובי הופעות רבים ברחבי העולם.

האלבום הראשון של ההרכב A FOLCK OF BLEEPS שיצא בלייבל המוצלח של סיימון פוספורד TWISTED REC הפך לקאלט בקרב חברי "המחתרת האלקטרונית" כלשונם, ואף עורר את סקרנותם של מאזינים חדשים מכל העולם שלא הכירו את יצירתם הקודמת של השניים והגיעו מעולם הפופ והרוק.

אלבומם השני THE LAST DAYS OF GRAVITY יצא ב2007, וזכה להצלחה רבה אשר בעקבותיה נוסד הרכב ההופעות המלא איתו החלו להופיע השניים במועדונים ופסטיבלים ברחבי העולם .

Twisted Music

מופע פותח: Flooting Grooves
פלוטינג גרובס, פירס ואן דר מארוי, נולד בקייפטאון דרום אפריקה וגדל באיטליה.
לאחר שכבש את פסגת הפסטיבלים בכל אירופה בקיץ האחרון, החלילן הכשרוני מגיע לראשונה לישראל להופעה חיה מיוחדת שתכלול סט משולב של צ'יל אאוט ופרוגרסיב.
האמן שואב את השראתו למוסיקה מאמנים דומים כגון ג'תרו טול, אוזריק טנטקלס ופינק פלויד.

מופע נוסף: DJ ACE VENTURA

CHAKRA & EDI MIS – LIVE REUNION SET AFTER 15 YEARS
בארבי תל אביב
23.12.2011
פתיחת דלותות 22:00
לרכישת כרטיסים: MisterTicket.co.il - כרטיסים להופעות - Younger Brother SoundSystem
מחיר: 300 כרטיסים ראשונים ב 149 ₪, 169 ₪ לאחר מכן.
Shpongle & Younger brother - live in Israel - all visuals by Mejadra Eyes - YouTube