TGF.co.il - ספרד|הפרידה מזיזו-אגדת כדורגל
 
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2
עוד |
 1. Rawen מנותק/ת מתן-Rawen
  תאריך הצטרפות
  05.01.2008
  שם פרטי
  In The Liga
  הודעות
  306
  #1

  it's over. הרומן של זינאדין זידאן והסנטיאגו ברנבאו הסתיים היום. חמש שנים של קוסמות, גאונות ו"ניצוח על התזמורת" תמו להן במשחק ענק, שכלל לא פחות משישה שערים. במהלך היום, החימום והמשחק עצמו, המצלמות לא הפסיקו לעקוב אחר האגדה ולתעד כל שניה ושניה ביום היסטורי זה. המאסטרו זכה לכבוש היום את שערו האחרון על אדמת הברנבאו, שמצידו נתן לצרפתי כבוד שרק הגדולים מכולם מקבלים.


  אהה, היה גם משחק כמובן. ריאל הייתה העדיפה במגרש, ואלמלא החמצות של הקפיטן - המשחק היה הופך לקונצרט ולא למותחן רב שערים. כפי שניתן להבין, ראוליטו החמיץ והחמיץ והמשחק הפך לדרמת שערים, שבסיומה ג'וליו באפטיסטה הישווה את התוצאה והשאיר את ריאל כעליונה במאבק על המקום השני.

  מחצית ראשונה :: החמצות של אל-קפיטן, גולאסו של באפטיסטה, והצוללת הופכת את הקערה בשקט בשקט:

  מתחילים.
  כמו ברוב המשחקים, הדקות הראשונות היו בעיקר גישושים מצד שתי הקבוצות. המצד הראשון הגיע - איך לא - מרגליו של זיזו. המאסטרו ניסה לטווח את ברבוסה מטווח של כ-20 מטרים - הכדור חומק במעט מהמסגרת. דקה לאחר מכן, ראול ניצל טעות בהגנת הצוללת על מנת לדהור לאחד על אחד מול ברבוסה - הקפיטן בועט לגופו של ברבוסה, במקום לתת צ'יפ קטנטן מעליו. בימיו הגדולים, הכדור הזה עמוק בתוך הרשת.
  דקה 15: חילוף מסירות אדיר בין זיזו, באפטיסטה וראול, משאיר את האחרון מול ברבוסה. הקפיטן שוב מפשל ומשיג רק קרן מהמפגש מול ברבוסה. חולפות להן דקותיים, והמצב הבא כבר הגיע: סרחיו ראמוס מראה שגם לו יש כישרון ברגליים. הבלם הצעיר ביצע 'פדאלדה', הטעיה קטנה וטיווח את ברבוסה, שמצידו לא התרגש והדף את הכדור. דקה לאחר מכן, נשרקה לטובת ריאל עבירה על סף הרחבה, לאחר שפניה כיסח את רוביניו. מאסטרו זידאן ניגש אל הכדור - הכדור מופגז לכיוון ברבוסה, שהודף חזק לכיוון של רוביניו, האחרון ניסה לכבוש ברגל שמאל אך הניסיון לא צלח בעקבות העצמה שהכדור קיבל מהדיפת ברבוסה.
  מוצאים את הישועה! בדקה ה-22 הגיע הגולאסו של ה'חיה'. רוביניו הרים מהאגף לעבר מרכז הרחבה, אל קפיטן הוריד בקור רוח לבאפטיסטה, שמהאוויר הפגיז לרשת העליונה של ברבוסה. גולאסססססו של באפטיסטה! 1-0 מדריד!

  החבר'ה מתאספים. חוגגים את הגולאסו של ג'וליו.
  דווקא מהנקודה הזו ריאל החלה להוריד הילוך. מספר השחקנים בלבן ששהו בחצי של הצוללת הצטמצם, הכדור היה יותר בשליטה של האורחת, מה שגרם לכניסתם למשחק. העונש לא איחר להגיע: 8 דקות בלבד לאחר שער היתרון של באפטיסטה, ויאריאל מצאה את המענה, אם כי בעזרה קטנה מצד המארחת. ריקלמה הגביה את הכדור לכיוון הרחבה, הכדור פוגע במספר שחקנים ולבסוף, ניתז מהחזה של מחייה היישר אל הרשת. 1-1.
  שמונה דקות לאחר מכן המהפך הושלם; פנייה שלח כדור עומק לפורלאן, שהתחמק ממחייה (ניסיון יציאה לנבדל כושל!), דהר לכיוון השער ושלח בננה לפינה הרחוקה של איקר. 2-1 לצוללת הצהובה. דקותיים לאחר מכן, ראוליטו היה קרוב להשוות את התוצאה לאחר נגיחה לעבר השער, אך הכדור חמק במעט. ממש לפני השריקה להפסקה, הספיק רוברטו קרלוס להציל מהקו ניסיון כיבוש של חוזה מארי. הברזילאי מציל את הלבנים לאחר בלאגן בחלק האחורי.2-1 במחצית.
  מחצית שנייה :: זיזו משווה, ראמוס מורחק וג'וליו שומר על המקום השני. לבסוף, נפרדים מהמאסטרו.
  המחצית השניה נפתחה בלחץ של ריאל על שערה של ויאריאל. כבר לאחר שלוש דקות ניסה רוברטו קרלוס לטווח את ברבוסה - הניסיון לא עלה יפה, בלשון המעטה. לאחר מספר דקות, גם ג'וליו באפטיסטה היה קרוב לכבוש. הברזילאי התרומם גבוה לכדור שהגביה בקהאם, נגח חזק, אך ברבוסה הדף. שלוש דקות לאחר מכן, בקהאם שיגר לעבר רוביניו כדור עומק. הנסיך עצר על החזה, התקדם מעט וניסה להקפיץ מעל ברבוסה (שיצא כמו סילון מהשער) - הכדור חומק מעט מהמסגרת.
  בקושי חולפות להן שתי דקות, והנסיך ממשיך ללהטט. מספר 10 לקח לקח שני צהובים לטיול על הקו, סיבסב אותם, חתך למרכז הרחבה ומסר לגוטי - האחרון, במקום לעצור ולבעוט רגיל, ניסה להפציץ בבעיטה ישירה - הכדור אפילו לא קרוב למסגרת.
  דקה 65: ראול, שעבר שיפור נוסף במשחק הזה, שיחרר לבקהאם באגף. האנגלי הגביה לעבר הרחבה ועושה רושם ששוב כדור מתבזבז ("שיגור חללית" אומרים אנשי הפורום), אבל, למזלינו יש את גאון הדור שהיה שם על מנת לסיים את המהלך כמו גדול - המאסטרו נגח לעבר הפינה הרחוקה של ברבוסה ו... כובש! 2-2! זיזו כובש בפינאלה שלו בברנבאו.

  בקהאם מברך את זיזו לרגל כיבוש השער. סנה מתבונן.
  הביטחון עולה וריאל מתחילה לתקוף. דקה לאחר הגול, גם מחייה(!) החליט לנסות את מזלו; הבלם החליף מסירות עם באפטיסטה, הסתנן לרחבה וניסה לכבוש בנגיחה לאחר הרמה של באפטיסטה עצמו - ברבוסה במקום. חמש דקות לאחר מכן, ריאל הייתה קרובה להשלים את המהפך; בקהאם הגביה מימין לעבר מרכז הרחבה - רוביניו הסתנן, זרק את הגוף לעבר הכדור וניסה לכבוש בנגיחה - הכדור מפספס את המסגרת.

  לא נורא, ילד. הנסיך מתוסכל, זיזו מרגיע.
  דקה 84: אדום לעבר ראמוס. לאחר בלאגן בהגנת מדריד, ניסה חאבי ונטה להכניע את איקר - ראמוס היה בדרך והכדור נגע בידו. אבל, היד לא שיחקה בכדור אלא להפך! הבלם הצעיר הגן על החזה עם ידו, אך בכל זאת נשלף לעברו אדום - שימנע ממנו לחזור לפיחואן - ופנדל לזכות ויאריאל. פורלאן לא נכשל מול איקר - 3-2 לויאריאל.
  למרות האדום, העייפות והעצבים - ריאל לא אמרה נואש. הלבנים הישוו דקותיים בלבד לאחר שער היתרון של פורלאן! היה זה ג'וליו באפטיסטה שמצא את הרשת של ברבוסה, וזאת לאחר הרמה של דיויד בקהאם מאיזור 30 מטרים מהשער. שער זה החזיר את ריאל למקום השני ונתן לה שוב את גורל המקום השני בידיה.
  ממש לפני הסיום, ריקלמה איים להנחיל הפסד למדרידיסטאס. הארגנטינאי הנפלא הפציץ פעמיים תוך חצי דקה לכיוון איקר; בפעם הראשונה איקר מתח את כל איבריו על מנת לעצור את הכדור, ובפעם השנייה היה זה הקורה שמנעה מהרומאן לכבוש שער דרמטי ולהכריע את המשחק. שתי דקות לפני כן, התרחש מהלך המשחק, מהלך שלו כולם חיכו - החלפת זינאדין זידאן ומתן כבוד, תשואות ומחיאות כפיים למאסטרו. הברנבאו קם כולו על הרגליים על מנת להודות לאחד מגדולי השחקנים בהיסטוריה כולה, לאגדת כדורגל ולאדם נפלא. גם לאחר המשחק, הקהל נשאר ומחא כפיים למען המאסטרו, שמצידו חזר מן הספסל אל הדשא על מנת להתחבק עם השחקנים (חבריו לקבוצה וגם שחקנים מהיריבה), שמצידם אמרו שלום לאגדת הכדורגל.


  הרכבים ::  קסיאס;
  ר.קרלוס, ראמוס (אדום, 84'), מחייה, סלגאדו (סיסיניו, 60');

  באפטיסטה, פאבלו גארסיה (גוטי, 60');
  רוביניו, זידאן (ראול בראבו, 91'), בקהאם;
  ראול.

  ברבוסה;
  ארואבארנה, קיקה אלבארז, פנייה, חאבי ונטה;
  טאקינארדי, סנה;
  גיז'ה פראנקו (סורין, 45'), ריקלמה, חוזה מארי (גואיירה, 72');
  פורלאן.

  שפט :: פרננדו ויטיאנס; כרטיסים צהובים ל: רוביניו, פאבלו גארסיה, גוטי, קסיאס, פנייה, גיז'ה פראנקו, טאקינארדי. אדום ל: ראמוס.  קרדיט לפורום אחר!!
  אלכס הסוס ^

 2.  
 3. נושאים אחרונים
 4. Aviko מנותק/ת מנכ"ל האתר לשעבר
  תאריך הצטרפות
  08.06.2007
  שם פרטי
  אבי
  הודעות
  12,060
  #2

  ולמתי זה עדכני בדיוק?
  זה היה לפני כמה שנים.

 

המבקרים מצאו דף זה ע"י חיפוש המילים:

SEO by vBSEO