#1

מילאן שוקלת אפשרות לשחרר את החלוץ הברזילאי שלה רונאלדו ולהביא במקומו ברזילאי אחר, רונאלדיניו מברצלונה, כך לפי דיווחים בספרד.

רונאלדיניו עובר תקופה קשה בברצלונה, והשמועות על מעבר אפשרי למילאן בקיץ או כבר בחלון ההעברות הקרוב של ינואר מתחזקות מיום ליום.

רונאלדיניו בן ה-27 נראה כמי שאיבד אמון בחבריו לקבוצה, באוהדים ובהנהלה של בארסה. הוא איבד את מקומו בהרכב ברוב משחקי הקבוצה, וכשכן עלה בהרכב בסופר קלאסיקו מול ריאל מדריד בו הפסידה ברצלונה 1:0, הוא רשם הופעה עלובה, וזכה לתקיפה מילולית ע"י אוהדי הקבוצה בשדה התעופה.


רונאלדיניו הודה שתוך כדי הכנות למשחק צדקה בו הוא משתתף הוא אמור להיפגש עם נציגי מילאן. אמנם לא מדובר עדיין בסיכום פרטי החוזה, אבל לראשי הרוסונרי אין ספק שמדובר בהזדמנות לבדוק האם הם מעוניינים להחתים את הכוכב הברזילאי.

הפגישה צפויה להערך הערב וינכחו בה נציגי מילאן ונציגיו של השחקן, כאשר הדיבור המרכזי יעסוק ככל הנראה במעבר בקיץ ולא כבר בינואר.

רונאלדו אגב, עובר זמנים קשים בעצמו במילאן ושיחק רק פעם אחת העונה בעקבות הפציעה ממנה הוא סובל. ככל הנראה, להנהלת הרוסונרי נמאס מהפציעות המתמשכות של רונאלדו וכתוצאה מכך לא יאריכו את חוזהו כשזה יסתיים בסוף העונה.רונאלדו. במילאן עייפו מהפציעות הבלתי נגמרות שלו (רויטרס)

שמו של רונאלדו כבר נקשר עם קבוצות רבות ביניהן פנרבחצ'ה והלוס אנג'לס גלאקסי, אך הדיבורים האחרונים טוענים שהוא צפוי לעבור למועדון הברזילאי, פלמנגו.

קרדיט לONE