#1

זינדין זידאן, אחד הכוכבים הגדולים ביותר של ריאל מדריד בעשור הקודם מונה היום (שישי) לתפקיד היועץ הנשיאותי של המועדון. משימתו של "זיזו" על פי ההודעה שהוציאה בנושא ריאל מדריד תהיה לעזור להפוך את תנאי העבודה של הקבוצה הבוגרת לאופטימליים.

עם כל הכבוד למטרה החשובה אולי, לנו זה יותר נראה כמו הדרך שהבלנקוס מצאו לצרף לשורותיהם את אחת מהדמויות הססגוניות ביותר בכדורגל אי פעם.

בהודעה הרשמית שפורסמה באתר של ריאל מדריד נכתב: "זידאן יהיה זמין לעזרת הנשיא פלורנטינו פרס והמאמן ז'וזה מוריניו בכל הנושאים הקשורים לקבוצה הבוגרת. הם ינהלו איתו מגע שוטף. שחקן העבר ייקח חלק באירועים של ליגת האלופות, ובנוסף ייסע עם הקבוצה לחו"ל באופן קבוע, ישתתף באסיפות לפני משחקים, באימונים ובפגישות עם המאמן".

זידאן הנחשב לאחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה שיחק בריאל מדריד בין השנים 2001-2006 וזכה עימה בליגת האלופות ובאליפות ספרד. משחקו האחרון בקריירה היה גמר אליפות העולם 2006, שם במדי נבחרת צרפת הוא נגח בשחקנה של נבחרת איטליה, מרקו מטראצי והורחק. למרות שהצהיר כי לעולם לא יסלח לשחקנה של אינטר על הקללות שלטענתו הטיח בפניו רגע לפני שנגח בו, לאחרונה נראו השניים על פי דיווחים מחובקים ומשוחחים בידידות.


ONE - מספר 1 בספורט