#1

נשיא חיפה זעם לאחר ה-3:1 מול מינסק. הנזק הכספי לירוקים בעקבות ההדחה מאירופה: 20 מיליון ש"ח. שחקן: "קאנוטו לא יכול להיכנס לנעליו של טשיירה"הלם. כך במילה אחת אפשר לתאר את מה שהתרחש בחדר ההלבשה של מכבי חיפה בסיום ההפסד 3:1 לדינמו מינסק, בעקבותיו הקבוצה הודחה מהמשך המשחקים בליגה האירופית, כבר בסיבוב המוקדמות השלישי.
בחדר ההלבשה לא היו האשמות אחד לשני והדממה היתה מוחלטת. הפנים הנפולות של השחקנים הסבירו הכל. נשיא המועדון, יענקל'ה שחר, נכנס לחדר ההלבשה ונראה זועם במיוחד. שחר אמר לשחקנים: ”כל אחד מכם צריך לעשות טוב טוב את החושבים מה הוא לא עשה טוב כדי לנצח את המשחק הזה.


הפסדנו לקבוצה פחות טובה מאיתנו. שכל אחד יחשוב מה הוא לא הביא למשחק, תתחילו לעבוד יותר קשה כי ככה אי אפשר להמשיך ולשחק כדורגל. חשבתי בהתחלה אם לצעוק עליכם אבל החלטתי שלא לעשות את זה. כל אחד צריך להסתכל על עצמו", הוסיף שחר הכעוס.
מאמן הירוקים, אלישע לוי אמר בסיום: "היה לנו יתרון ואיבדנו אותו מאחר ולא שיחקנו טוב ולא נכון. לאחר השער השני איבדנו את השקט. יש לנו כעת הרבה עבודה בקבוצה".
יעקב שחר. נכנס לחדר ההלבשה ונזף בשחקנים (עמית מצפה) “זה בושה איך ששיחקנו היום", אמר אחד השחקנים ל-ONE בסיום. "אם אמיר אדרי הוא המצטיין שלנו זה אומר הכל. הכתובת היתה רשומה על הקיר כבר מתחילת הקיץ הזה. ברגע שמשחררים כמות כזו של שחקנים שאף אחד לא יבוא בטענות"."קאנוטו היה חלש מאוד ולא יכול להיכנס לנעליים של טשיירה. לא שיחקנו טוב ואנחנו נמצאים בבעיה גדולה מאוד”, הוסיף אותו שחקן. אוהדי הקבוצה זועמים אף הם ונראה כי מכבי חיפה עלולה לעבור תקופה לא קלה.
אלישע לוי עצבני. "שיחקנו לא טוב ולא נכון" (רויטרס) שיחרורם של שלומי ארבייטמן, בירם כיאל, ג'ורג' טשיירה ודקל קינן גבה מחיר יקר מאוד של המועדון, הדחה מהירה ולא מתוכננת מאירופה.
הפצעים מאובדן האליפות בתום העונה הקודמת עדיין לא הגלידו ועכשיו במכבי חיפה יצטרכו להתמודד עם בעיה לא פשוטה. מעבר להפסד המקצועי, הפסיד המועדון כ-20 מיליון שקלים כתוצאה מההדחה.


#divOrange {direction:ltr;text-align:left;vertical-align:top;width:400px;height:80px;background:url(http://images.one.co.il/images/MSite.../1200/bginside[12].jpg) no-repeat;position:relative;} #imgOrangeLink {width:50px;height:20px;top:0px;left:0px;border:0p x} #tblOrange {width:400px;} #tblOrange td {width:195px;direction:rtl;text-align:right;font-family:Arial;font-size:11px;color:#233160;} #tblOrange th {width:1px;} .imgOrange {width:55px;height:47px;float:right;border:solid 1px #dfe8ef;margin:0px 5px 0px 5px;} .linkOrangeName {font-family:Arial;font-size:12px;color:#4D4D4D;cursor:pointer;text-decoration:none;font-weight:bold; width:100%} .linkOrangeLink {font-family:Arial;font-size:11px;color:#303d69;cursor:pointer;text-decoration:none;width:95%} .linkOrangeDesc {font-family:Arial;font-size:12px;color:#4D4D4D;cursor:pointer;text-decoration:none;width:95%}

קרדיט לONE