#1

שלושת השחקנים נרשמו בהפועל ת"א, רוקי יוכל לשחק בשבת על תקן נבחן. העירייה תעזור בהכשרת בלומפילד לאלופות, פרנסמן זומן לנבחרת דרא"פ

אנשי הכספים של הפועל ת"א ישבו אחר הצהריים במשרדי הבקר ההתקציבית ואישרו את חוזי השחקנים ואת תקציב הקבוצה לעונה הקרובה שיעמוד על כ-60 מליון שקלים.
מתוך ארבעת השחקנים שהצטרפו למועדון חוזיהם של בן סהר, ביוואן פרנסמן ויוסי שבחון אושרו בבקרה כאשר כרגע רק חוזהו של הקשר הצרפתי רומן רוקי לא הובא לאישור בגלל שהוא יכול לשחק בגביע הטוטו על תקן של נבחן.
בתוך כך כל שחקני הקבוצה יוכלו לשחק בשבת מול מכבי נתניה במסגרת גביע הטוטו אך ככל הנראה משיקולי עומס, אלי גוטמן ויוסי אבוקסיס יתנו מנוחה למספר שחקני הרכב.


באימון הערב לא נטלו חלק דדי בן דיין ויוסי שבחון. שבחון סובל ממכה חזקה שספג בברך במשחק מול אקטובה וינסה לערוך אימון מלא בשישי על מנת לראות אם הוא כשיר לשבת. דדי בן דיין שסובל ממתיחה בשרירי הירך האחורי לא יכלל בסגל גם במשחק מול נתניה וצפוי להתחיל לחזור לאימונים ביום ראשון.
בלמה של הפועל ת"א, ביוואן פרנסמן, קיבל היום זימון לסגל נבחרת דרום אפריקה, שתתמודד מול גאנה במשחק ידידות ביום רביעי. אחת המטרות של פרנסמן בהגעתו להפועל היתה לחזור לסגל הנבחרת, שמתכנסת לראשונה מאז המונדיאל. פרנסמן ישוחרר לאחר משחק גביע הטוטו ביום שבת מול מכבי נתניה.


העירייה הבטיחה לעזור להכשיר את בלומפילד לאלופות
מנכ"ל חברת היכלי הספורט, ניר פרצלינה, שאחראי בין היתר על אצטדיון בלומפילד, שלח היום (חמישי) מכתב להפועל ת"א ובו הוא מתחייב כי עיריית תל אביב תעמיד לרשות המועדון את המתקנים הדרושים על מנת להכשיר את בלומפילד כאצטדיונה הביתי של הדאבליסטית בשלב הבתים של ליגת האלופות.
יוסי שבחון. לא התאמן עם החברים (רועי גלדסטון) כזכור, באופ"א דרשו מהפועל מכתב שמוכיח כי העירייה תתמוך במועדון בנושאים הדרושים מאחר והשטחים שיש להשתמש בהם על מנת להתקין את התוספות הדרושות לליגת האלופות, הם של עיריית תל אביב.
פרצלינה שלח את המכתב למועדון שצפוי כבר ביום שישי להעביר אותו לאופ"א יחד עם רשימת המטלות שבהן ינקטו האדומים על מנת לעמוד בדרישות המחמירות של האצטדיון שמארח את שלב הבתים.
דה סילבה וחבריו באימון הפועל. רוצים לארח בבלומפילד (רועי גלדסטון) מדובר בבניית איזור נוסף לעיתונאים, עמדות נוספות לצוותי הטלוויזיה, חניונים נוספים והקצאת איזורים נוספים לנידות שידור, שצפויות להגיע מקשת רחבה של מדינות, לבלומפילד.
כידוע, את האישור שהגיע היום האדומים היו צריכים להגיש עד ה-20 ביולי ולכן בהפועל מקווים שאופ"א תסכים לקבל אותו ולשקול שוב את העניין מכיוון שבאופן יבש עבר כבר הדד-ליין ואופ"א החליטה שהפועל תארח את שלב הבתים באצטדיון רמת גן, באם תעבור את סיבוב הפלייאוף.
איתי שכטר. יצא עם הפועל למשחק מול קבוצתו לשעבר, נתניה (רועי גלדסטון) אם הפועל תצליח לשכנע את אופ"א לשקול זאת שוב בהתאם למכתב שהגיע, ינחתו בישראל ביום חמישי בעוד שבוע משקיפים מטעם אופ"א שיבצעו ביקורת האם ניתן לבצע את התכניות והאם בסופו של דבר האדומים יוכלו לשחק באצטדיונם הביתי.קרדיט לONE