#1

בקבוצה לא מצליחים להתאושש מההדחה המבישה מהליגה האירופית, אחרי ה-3:1 במינסק: "היינו צריכים לחטוף שישייה. אנו בבעיה גדולה לקראת ההמשך"

מכבי חיפה תנחת היום (שישי) בנמל התעופה בן גוריון כאשר היא חבולה ופגועה בעקבות ההדחה מהמשך המשחקים באירופה. גם בחלומות השחורים ביותר, לא היו יכולים הירוקים לדמיין הדחה כל כך מבזה מהמפעל האירופי. ה-0:1 בקרית אליעזר מול דינמו מינסק נמחק כלא היה לאחר ה-3:1 מול הבלארוסים בחוץ.
במכבי חיפה של העונה נעשו כמעט כל הטעויות בדרך להדחה. הסגל שנכשל בשנה שעברה להביא את תואר האליפות, לא רק שלא נשמר אלא התפרק לגמרי. מעבר למכירתם של שחקנים משמעותיים ומרכזיים לא הצליחו בקבוצה לפחות בשלב זה להשלים את החלל שנוצר.


לכל זה צריך להוסיף את הפציעה המתמשכת של ניר דוידוביץ' שסופג ביקורות מבית על דרך התנהלותו וכמובן יש לציין את הסדקים שנוצרו עם האוהדים בעקבות החזרתו של אריק בנאדו.
בקרב השחקנים יש חשש גדול מההמשך. בחיפה לקחו בחשבון שמחיר השינויים יעלה ביוקר אבל לא עד כדי כך. השחקנים החדשים רחוקים מלהתחבר לקבוצה כאשר גם המאמן, אלישע לוי לא יצא נקי מהאשמות.
אלישע לוי במינסק. לא נקי מאשמה (רויטרס) החילוף הכפול של לוי שהוציא את אייל גולסה ואת ליאור רפאלוב כמה דקות בתוך המחצית השניה והכניס במקומם את עלי עותמאן ואת אדריאן סילבה, עורר גל של ביקורת במיוחד בגלל שבאותן דקות לוח התוצאות הראה על 1:1.
בדקות שלאחר מכן הגיעה ההתפרקות הכללית. חיפה הלכה אחורה לגמרי ולא השכילה לצאת להתקפות. ולדימיר דבאלשווילי שהיה היחיד שמוציא לפועל מבחינת כיבוש השערים הוחלף ע"י חמד והחגיגה של המקומיים במגרש היתה מושלמת.
דבאלשווילי כובש מול הבלארוסים. אפילו המוציא לפועל היחיד הוחלף (רויטרס) "ביזינו את המועדון בדרך ובצורה שהפסדנו. היינו צריכים לחטוף חמישייה או שישייה. מזל שאת המשחק הזה לא ראו בשידור בטלוויזיה. אנחנו בבעיה גדולה לקראת ההמשך, ידענו שיהיה קשה אבל לא בצורה כזאת. מצפה לנו תקופה קשה ביותר אותה נצטרך לעבור", אמר שחקן בקבוצה.
ביקרות נוספת הושמעה לעבר הבלם הארגנטיני, איגנסיו קאנוטו: "הוא בקושי רץ וללא אמיר אדרי שהצליח להציל ארבעה שערים בטוחים היינו חוזרים עם השפלה גדולה יותר".


קרדיט לONE