#1

החיבור בין סהר לשכטר, השארת הכוכבים, חלום האלופות והעליונות על מכבי המתחדשת ועל חיפה הנחלשת. האם הפועל בדרך לעוד דאבל?אחרי רגעי השיא המדהימים עם שריקת הסיום של העונה שעברה, הנהלת הפועל ת"א הצליחה לעמוד במשימה הגדולה שעמדה בפניה: השארת הכוכבים הגדולים של הקבוצה וחיזוק במקומות הנכונים. גילי ורמוט, איתי שכטר, דגלאס דה-סילבה, ערן זהבי וככל הנראה גם וינסנט אניימה שיישאר העונה ינסו לשחזר את רגעי הקסם של העונה שעברה.
בכל מקרה, יש עוד מקום לשיפורים קלים אחרונים בסגל של אלי גוטמן. בינתיים האדומים יצטרכו להתרגל למעמד החדש שלהם כפייבוריטים בכל משחק ליגה העונה. הבאתו של בן סהר מאספניול, מחזקת את הטענה הזו.
אפשר להבין את החשש של אוהדי היריבות כשלוקחים בחשבון שהסגל המעולה של העונה שעברה לא איבד אפילו שחקן משמעותי אחד ועוד התחזק בחלוץ חזק ואיכותי כמו סהר ובלם אמין כמו ביבאן פרנסמן. גם הצירוף של יוסי שיבחון נראה במקום והתחושה היא שהוא יצליח להפיק מעצמו בהפועל יותר ממה שראינו במכבי, אבל ימים יגידו.לעומת זאת לא לגמרי בטוח שרומן רוקי הוא השדרוג המתבקש לזוראב מנטשאשווילי, אבל עדיין יש מקום לתהות על קנקנו של השחקן הזה. הפועל תדע מחר (שישי) מי היריבה האחרונה שלה בדרך להיסטוריה של הופעה ראשונה בשלב הבתים של ליגת האלופות, כשברור שהעפלה של האדומים תיתן עוד דחיפה אדירה למומנטום המתעצם גם כך של הקבוצה הזו.על הנייר, מכבי ת"א ומכבי חיפה עדיין לא נופלות משמעותית מהפועל, אבל הצהובים רק בנו את הקבוצה שלהם ומכבי חיפה אפילו נחלשה לעומת העונה הקודמת. נכון לעכשיו התחושה היא שהמכשול העיקרי של הפועל ת"א בדרך לאליפות היא הפועל עצמה, כיוון שלא ברור איך היא תדע להתמודד עם המעמד שיצרה לעצמה והעובדה שקבוצות הליגה יסתגרו מול וינסו בעיקר להרוס לה. מכבי חיפה ידעה במשך השנים להתמודד עם הבונקרים האלה, הפועל ת"א קצת פחות.
הפועל חוגגת מול אקטובה. פייבוריטית לאליפות (דרור עינב) קרדיט אדיר מגיע לבעלים אלי טביב ומוני הראל ולאנשי ההנהלה שנותנים לצוות המקצועי גב כלכלי חזק. הקרדיט מגיע גם לצוות המקצועי עצמו בראשותם של אלי גוטמן ויוסי אבוקסיס. הפועל היא קבוצה מלוכדת שמספקת לא מעט רגעים של כדורגל יפה לעין וזה לא ברור מאליו.
אנחנו רואים פריחה של שחקנים המגיעים למועדון הזה, שחקנים שעושים קפיצות מדרגה גדולות ביכולת ובתפוקה כמו איתי שכטר, גילי ורמוט, אביחי ידין, ערן זהבי, דה סילבה וללה.
דה סילבה ואניימה. הבלם נשאר. מה לגבי השוער? (דרור עינב) וינסנט אניימה עושה קולות של מצב רוח ירוד ומתחנן לעזוב, למרות שהוא ממשיך להיות מקצוען בכל הנוגע לעבודה שלו בשער - האם הפועל תיאלץ להפרד ממנו ומתי? האם הקהל האדיר של האדומים איבד את הצניעות שאפיינה אותו ולא רואה ממטר את היריבות?
האם יהיו שינויים נוספים בסגל האדומים? על כמה עומד התקציב של הפועל עד עכשיו והאם הוא אף יגדל במקרה של העפלה לצ'מפיונס? האם וואליד באדיר ימשיך לשמור על מקומו בהרכב למרות הגעתו של פרנסמן?

כל התשובות לשאלות האלו ואחרות בתוכנית "פותחים עונה" - צפו עכשיו!
קרדיט לONE