#1

ההולנדים הדיחו את פאוק סלוניקי ממוקדמות ליגת האלופות ובבירה מעריכים כי הקשר יישאר. אלבארס עדיין לא עבר בבקרה, הנבחן מילקאדזה יגיע הערב


בבית"ר ירושלים עדיין ממתינים לתשובתו של הקשר, דריו פרננדס, לגבי הצטרפותו לקבוצה. אתמול (רביעי) הקבוצה שמעוניינת בו, פאוק סלוניקי, הודחה ממוקדמות ליגת האלופות אחרי 3:3 ביתי מול אייאקס (4:4 בסיכום הכללי) וספק אם תוכל להמציא את הערבויות שדורש פרננדס על החוזה שהוצע לו, על סך 1.2 מיליון יורו לשנתיים.
בבית"ר מקווים שהדחתה של פאוק תסלול את דרכו של פרננדס לקבוצה ושהקשר עליו הם בונים יחליט להישאר בישראל. רוב הפרטים בין פרננדס לבית"ר כבר סוכמו ואם הוא יבחר לשחק בבית"ר ירושלים, כל שיהיה עליו לעשות זה לחתום על חוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת.


המגן, כריסטיאן אלבארס, שחתם על חוזה בבית"ר, עדיין ממתין לשחרור הבינלאומי שלו מקבוצתו הקודמת במקסיקו וכרגע לא בטוח שיוכל לקחת חלק במשחק גביע הטוטו מול הפועל באר שבע, במוצאי שבת (21:00) בטדי.
גם היום עשו בבית"ר ניסיונות להשיג את השחרור של אלבארס, אך לא הצליחו. הסיכויים שאלבארס ישחק מול באר שבע הם נמוכים מאוד.
בבית"ר ממשיכים להמתין להתפתחויות בנוגע לחלוץ, טוטו תמוז. הבוקר עבר תמוז בדיקות רפואיות והוא מנהל משא ומתן עם שתי קבוצות בבלגיה: בירסחוט ושרלרואה. בקבוצה מקווים שעד מוצאי שבת, מועד חזרתו של תמוז לישראל, הוא יסגור באחת משתי הקבוצות.
טוטו תמוז. התקווה היא שיחתום בבלגיה עד מוצאי שבת (גיא בן זיו) מעברו של תמוז לבלגיה יכניס סכום של 250-300 אלף יורו, כסף שבית"ר צריכה על מנת להעביר את חוזיהם של סרג' איילי, ליאור ראובן, סטיבן כהן ומושיקו מישאלוב, שצפוי לחתום על החוזה עליו סיכם אתמול בבית"ר. אחרי מכירתו של תמוז, בבית"ר יוכלו לסגור סופית את תקציב הקבוצה לשנת 2010-11, שיעמוד על 31 מיליון ₪.
בקבוצה מהבירה עדיין ממתינים לטופס השחרור של סטיבן כהן, שכבר חתם על חוזה. בירושלים מבהירים כי החוזה עליו חתם כהן מותנה בשחרור שלו מרעננה. בבית"ר ציינו, כי למרות הסיכום והרצון לראות את כהן בקבוצה, קיימים מספר תנאים שצריכים להלקח בחשבון כדי שחוזהו ימומש ולכן החליטו בבית וגן לקחת ייעוץ משפטי בנוגע לחוזה שנחתם עם החלוץ. מטרתם היא לוודא שהמהלך מול השחקן לא מכניס את בית"ר לפלונטר משפטי שיהיה קשה לצאת ממנו.
סטיבן כהן. בבית"ר חוששים מהחוזה שנחתם עימו לפני ששוחרר מרעננה (גיא בן זיו) לקראת המשחק מול באר שבע, בקבוצה החליטו להוזיל משמעותית את מחירי הכרטיסים וכרטיס יעלה 30 ₪, מחיר אחיד. שי חדד וחן עזריאל הפצועים יעדרו מהמשחק, כמוהם גם השחקנים שחוזיהם עדיין לא עבר בבקרת התקציבים.
החלוץ הגיאורגי, לבאן מילקאדזה, ינחת הערב בישראל ומחר הוא עשוי להשתלב באימון של בית"ר בבית וגן. החלוץ לא יוכל להיבחן במשחק גביע הטוטו, מכיוון שהוא ינחת לאחר סגירת רישום שחקנים בהתאחדות לכדורגל. הגעתו של המגן מגבון, ג'ורג'ס אמבורווט, בוטלה והוא לא יגיע בסופו של דבר להיבחן בבית"ר.קרדיט לONE