#1

מכבי ת"א תארח הערב ב-21:00 את אולימפיאקוס לקרב על הכרטיס לפלייאוף הליגה האירופית, המאמן דירבן את חניכיו. ייני יפתח לעיני 13,000 אוהדיםאצטדיון בלומפילד ביפו יהיה מלא הערב (חמישי, 21:00, שידור ישיר בספורט1) בכ-13,000 צופים, שידחפו את מכבי תל אביב בקרב המכריע על הכרטיס לפלייאוף הליגה האירופית. הצהובים של אבי נמני יפגשו את מועדון הפאר היווני, אולימפיאקוס, בגומלין של הסיבוב השלישי לאחר שהפסידו בשבוע שעבר 2:1 במשחק הראשון שנערך ביוון מול יציעים ריקים.
אחרי שערכו אמש את כל ההכנות האחרונות למשחק, נראה כי בקבוצתו של אבי נמני ישנה לא מעט אופטימיות. ההרכב שצפוי לפתוח הערב זהה לזה שפתח בשבוע שעבר, למעט שינוי מאולץ אחד - שרן ייני, שעלה מהספסל במשחק הראשון, יחליף את אלברט באנינג המורחק.
רוני גפני יפתח כמגן שמאלי בעוד יואב זיו יצטרף שוב לקישור של הקבוצה וינסה לנצל את המהירות והטכניקה הטובה שלו כדי לשחזר את היכולת הטובה מהמשחק הראשון באגף שמאל של התקפת המכבים.
ברק יצחקי ישחק בצד ימין ויצטרף להאריס מדוניאנין ולרוברטו קולאוטי בניסיון לכבוש את השער הכל כך חשוב. "ברור שבאנינג יהיה חסר, אבל אחד מהיתרונות שלנו העונה הוא שבכל עמדה יש לנו לפחות שני שחקנים שיכולים לשחק באותה הרמה", אמר גורם בקבוצה
באסיפה שנערכה אמש לקראת המשחק הקרין עוזר המאמן, איציק עובדיה, לשחקנים סדרת קליפים מהמשחק הראשון ובהם מקבץ הפעולות הטובות שנעשו מהשער של מדוניאנין ועד להזדמנויות ולסגירות הטובות של ההגנה והכל במטרה להוסיף לשחקנים ביטחון שאכן אפשר לנצח את היוונים.
ייני ותמיר כחלון. הראשון צפוי לפתוח (ליאור טימור) לאחר מכן הקרין עובדיה לשחקנים אוסף של קטעים ממשחקי חצי גמר וגמר גביע העולם בדרום אפריקה של נבחרות אורגוואי, הולנד וספרד. מאמן הקבוצה, יוסי מזרחי אמר לחניכיו: "אתם חייבים לזכור שגם עם 0:0 דקה לסיום המשחק אתם עדיין בתמונה לשלב הבא".
ברור לכולם שגם 0:1 קטן מספיק לנו כדי להעלות, אבל אם לא תדעו לשמור נכון בהגנה ותספגו בטעות שער יהיה לנו הרבה יותר קשה. תהיו מרוכזים בהגנה ולא רק באיך כובשים. הכל אפשרי, תאמינו בעצמכם באימון עצמו תירגלו במכבי בעיקר את ההצטרפות של המגנים להתקפה, במטרה לצאת קדימה בעיקר מהאגפים. מזרחי ועובדיה העירו לשחקנים בעיקר על הנעת הכדור והדיוק בהרמות.
"ברור לכולם שגם 0:1 קטן מספיק לנו כדי להעלות, אבל אם לא תדעו לשמור נכון בהגנה ותספגו בטעות שער יהיה לנו הרבה יותר קשה. תהיו מרוכזים בהגנה ולא רק באיך כובשים. הכל אפשרי, תאמינו בעצמכם", הפציר המאמן.
אולימפיאקוס תרצה לשחזר את השמחה (רויטרס) "אתם צריכים להיות יותר מדויקים ומרוכזים בסיומת שלכם", העיר מזרחי לשחקניו תוך שהוא מבקש מהם לעשות את הפעולות מהר יותר. "אנחנו רוצים לנצח כמו בקרב דוד מול גוליית", אמר שחקן בקבוצה, "אם לא היינו מאמינים בעצמנו לא היינו עולים למגרש. הרבה תלוי בנו, צריך סבלנות וריכוז"
במכבי יתנו דגש הערב לכובש שער השוויון של היוונים במשחק הראשון, זהאירי, שצפוי לפתוח הערב. "אנחנו מכירים את כל השחקנים שצפויים לפתוח ולפי איך שזה נראה המאמן שלהם יעשה לא מעט חילופים מההרכב שפתח בשבוע שעבר", אמרו בקבוצה.
אולימפיאקוס באימון המסכם. המאמן צפוי לערוך מספר שינויים (יניב גונן) במכבי מצפים לאצטדיון מלא בכ-13,000 אלף צהובים וכ-100 אוהדים יוונים. "אנחנו נעשה ליוונים גיהנום כזה שהם לא יוכלו לשחק", אמרו אוהדי הקבוצה. "אם זה יהיה תלוי בנו, השחקנים של אולימפיאקוס יהיו בשוק".

במועדון לא ידעו לומר אמש אם הבעלים, מיץ' גולדהאר, יגיע לצפות במשחק. בקבוצה הבהירו כי הבעלים, שעודכן בכל המתרחש מהמשחק ביוון במהלך המשחק, טרוד גם בעסקיו האישיים וכי השחקנים והצוות המקצועי לא טרודים בשאלה אם יגיע או לא.

הבעלים גולדהאר יגיע או לא יגיע (עודד כהן) הרכב משוער: לירן שטראובר, רוני גפני, אבי סטרול, ניבאלדו, קלמי סבן, יואב זיו, שרן ייני, ג'בריל סידיבה, האריס מדוניאנין, ברק יצחקי ורוברטו קולאוטי.

#divOrange {direction:ltr;text-align:left;vertical-align:top;width:400px;height:80px;background:url(http://images.one.co.il/images/MSite.../1200/bginside[12].jpg) no-repeat;position:relative;} #imgOrangeLink {width:50px;height:20px;top:0px;left:0px;border:0p x} #tblOrange {width:400px;} #tblOrange td {width:195px;direction:rtl;text-align:right;font-family:Arial;font-size:11px;color:#233160;} #tblOrange th {width:1px;} .imgOrange {width:55px;height:47px;float:right;border:solid 1px #dfe8ef;margin:0px 5px 0px 5px;} .linkOrangeName {font-family:Arial;font-size:12px;color:#4D4D4D;cursor:pointer;text-decoration:none;font-weight:bold; width:100%} .linkOrangeLink {font-family:Arial;font-size:11px;color:#303d69;cursor:pointer;text-decoration:none;width:95%} .linkOrangeDesc {font-family:Arial;font-size:12px;color:#4D4D4D;cursor:pointer;text-decoration:none;width:95%}


קרדיט לONE