#1

מכבי חיפה השלימה את ההכנות לגומלין הערב ב-19:00 מול דינמו מינסק בסיבוב המוק' השלישי בליגה האירופית. אלישע: "תיזהרו ממתפרצות". משומר יפתח


במזג אוויר חם, מכבי חיפה השלימה היום (חמישי) את ההכנות לקראת משחק הגומלין הערב מול דינמו מינסק (19:00). בשעה 11:00 בבוקר התייצבו השחקנים לאימון קל, לאחריו התכנסו לאסיפה טקטית.
במהלך האסיפה הטקטית צפו השחקנים הירוקים במשחק הראשון מול מינסק. המאמן אלישע לוי הזהיר את חניכיו: "שחקני מינסק יגיעו מהרגע הראשון במטרה ללחוץ. אתם צריכים להיזהר מהמתפרצות שלהם".
"אנחנו קבוצה טובה יותר", הסביר המאמן לירוקים. "אם אתם רוצים להמשיך ולשחק באירופה צריך לדעת לעבור את המשחק".


בקרב השחקנים יש תכונה גדולה מאוד לקראת המשחק. אף אחד במכבי חיפה לא מעלה בדעתו את האפשרות לסיים את הסיפור האירופי בשלב כזה של העונה. הדחה עלולה לחזור כבומרנג לחיפה ולהוות "גיבנת" לאורך העונה שקשה יהיה להסירה.
"הספקנו לחוש את האווירה", הסביר הקפטן יניב קטן לאתר הרשמי של הקבוצה. "אנחנו עומדים לשחק מול קבוצה שנהנית מיתרון ביתיות ונעשה הכל כדי לחלוף על פניהם בדרך לשלב הפלייאוף ולהשתתפות בבתים".


"יש לנו קבוצה צעירה ומתגבשת. אני סומך על חבריי שישקיעו את הכל כדי שנעבור את המשחק הקשה במינסק", הוסיף קטן.
בקבוצה משוכנעים שבהחלט ניתן לעבור את המשחק. אחד השחקנים הסביר: "אין סיבה שלא נעשה זאת. מדובר ביריבה שעל הנייר פחות טובה מאיתנו. הוכחנו במשחק הראשון את העליונות שלנו ואנחנו מודעים לצורך להמשיך את המסורת שלנו באירופה".
שחקני מכבי חיפה. מקווים לחזור עם כרטיס לשלב הפלייאוף (דרור עינב) למכבי חיפה לא התלוו הפעם אוהדים. בהנחה שהקבוצה תעבור את מינסק, היא תייחל להגרלה נוחה בסיבוב הבא, עד אז היא מקווה להתחזק בבלם ובחלוץ. אייל גולסה תורגל בהרכב על חשבון תומר חמד, שתורגל לאורך כל השבוע האחרון. אייל משומר ישחק במקום עלי עותמאן.
הרכב משוער: אמיר אדרי, אייל משומר, איגנסיו קאנוטו, שי מימון, פיטר מסיללה, ג'ון קולמה, גוסטבו בוקולי, ליאור רפאלוב, אייל גולסה, יניב קטן, ולדימיר דבאלשווילי.


קרדיט לONE