#1

שותפו של מוני הראל בהפועל ת"א מצטרף למאמצים להפוך את החלטת אופ"א, לפיה אם האדומים יעלו לשלב הבתים בצ'מפיונס הם יארחו בר"ג: "קודם יש להעפיל"

הבעלים של הפועל ת"א, מוני הראל, החל להוביל מהלך אמש (רביעי) כדי לנסות ולהפוך את החלטת אופ"א, לפיה אם הפועל תעפיל לשלב הבתים בליגת האלופות היא תארח את המשחקים באצטדיון ר"ג.
הראל מעוניין שהקבוצה תארח את המשחקים בבלומפילד, האצטדיון הביתי של האדומים, בו לא הפסידו ולו נקודה אחת בעונה החולפת בשלב הבתים בליגה האירופית.
כזכור, הפועל יצאה במשחקיה האירופיים בבלומפילד כשידה על העליונה עם ניצחונות 1:2 על סלטיק, 1:5 על ראפיד ווינה ו-0:1 על המבורג.


שותפו של הראל בבעלות על המועדון, אלי טביב, יישר קו ואמר הבוקר ל-ONE: "כמובן שההעדפה שלנו היא לארח את המשחקים בבלומפילד שהוא הבית שלנו, אבל בואו נחכה. קודם כל צריך להעפיל לשלב הבתים. אני לא אוהב להתייחס לנושאים שהם עדיין לא בטוחים".
הראל היה מעוניין שהמועדון יארח את המשחקים בבלומפילד ופעל בנושא לאורך התקופה האחרונה. מכתב בנושא נשלח ב-8 ביולי מיו"ר המועדון אמיר לובין למנכ"ל חברת היכלי הספורט, ניר פרצלינה, ובו נכתב בין היתר: "למרות שמדובר באובדן הכנסה גדול למועדון עקב מכירת מספר מצומצם יותר של כרטיסים לעומת איצטדיון ר"ג, למועדון ולעירייה חשוב שהמשחקים ייערכו באיצטדיון בלומפילד המזוהה עם עם העיר והקבוצה".
מכתב נוסף נשלח ב-26 ביולי לידי עיריית ת"א עם העתק לניר פרצלינה ובו שוב מודגש כי האדומים מעוניינים לארח בבלומפילד. כמו כן, כלל המכתב רשימה של שמונה סעיפים אופרטיביים, המתארים מה יש לעשות על מנת שהפרויקט יוכל לצאת לפועל. על המכתב הזה חתום מוני הראל בעצמו.


קרדיט לONE