#1

עם 0:1 מהמשחק הראשון הגיעו הירוקים לבלארוס לגומלין מול דינמו בסיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית. חמד ודבאלשווילי צפויים לפתוח
נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, יחד עם הצוות הניהולי והמקצועי נחתו היום (רביעי) בבלארוס לקראת משחק הגומלין מול דינמו מינסק שיתקיים מחר באצטדיון הלאומי בשעה 19:00. חיפה הגיעה לגומלין עם ניצחון דחוק ונזיל 0:1 משער של ולדימיר דבאלשווילי.
המטרה המוצהרת של חיפה לקראת המשחק היא לא לספוג שער ולנצל יותר הזדמנויות מול שערה של המארחת, דבר שיבטיח לקבוצה את ההעפלה לשלב הפלייאוף. המאמן אלישע לוי תירגל מערך התקפי שכולל בחוד את תומר חמד ודבאלשווילי.


בכל מקרה, לוי יחליט רק לאחר האימון המסכם על ההרכב הסופי למרות שעל פניו לא נראה כי יהיו שינויים משמעותיים מזה שתורגל בארץ וכלל בין היתר את חזרתו של איל משומר לעמדת המגן הימני על חשבונו של עלי עותמאן שעדין לא כשיר במאת האחוזים לאחר שמתח את שריר הירך האחורי.
השוער תום אלמדון יצא כשוער משנה לאמיר אדרי שיפתח בשער. יתר השחקנים שתורגלו בהרכב הם קאנוטו, מימון, פיטר מסיללה, ג'ון קולמה, ליאור רפאלוב, יניב קטן.

חיפה בהכנות אחרונות למינסקמי שישחק בוודאות בקישור ועושה זאת בהצלחה גדולה הוא גוסטבו בוקולי שאמר לאתר הרשמי: "מצפה לנו משחק לא פשוט במינסק. ראינו במשחק בקרית אליעזר שהיריבה נמצאת בכושר טוב והיא מצויה בשלב מתקדם של העונה בארצה".

"למרות הקושי, אנו יוצאים עם תקווה שנצליח להמשיך את המסורת שלנו במשחקי גביע אירופה. אנו מסוגלים לעבור לשלב הבא בדרך להגשמת המטרות שהצבנו לעצמנו".
תומר חמד. צפוי לפתוח בהרכב עם דבאלשווילי (דרור עינב)

קרדיט לONE