#1

לחות לא הגיונית, תוספת זמן שלא נגמרה, סהר והנעליים הצהובות והעידוד ליריבת מכבי. האדומים חגגו מול אקטובה והתפנו לפנטז על הצ'מפיונס. צפו בכתבה
הלחץ בו היתה נתונה הפועל ת"א במהלך הימים שלפני משחק הגומלין מול אקטובה בסיבוב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות, לא היה רק בקרב השחקנים. חלק מאוהדי הקבוצה התקשו להירדם. האוהדים הריצו תסריטים כאלה ואחרים, חלקם טובים ומשמחים יותר, חלקם משמחים הרבה פחות.
למרות זאת לפני המשחק רוב האדומים היו מאד אופטימיים והאמינו בשחקנים שלהם שיצליחו להפוך את פיגור השער ממשחק החוץ בדרך לניצחון. ההימורים נעו בין 0:2 ל-0:4 חלק אחר של הקהל בנה על החום הכבד שיפיל את הקזחים מהרגליים כפי שארע אשתקד עת הפסידו למכבי חיפה 4:3.
יחד עם זאת היו כמובן כמה פסימיטיים שהימרו על 1:1 או ניצחון של 1:2. צמד אוהדים שהגיעו מכפר ורדים שבצפון הארץ היו מאד אופטימיים והאמינו שהפועל תעבור. אוהד לחוץ במיוחד אמר לפני המשחק: "אני מוכן להפסיד את כל הדרבים העונה ושהפועל תעלה לליגת האלופות".
ברגע שהקזחים כבשו בדקה ה-89 את השער המצמק ליבם של אותם אוהדים החסיר פעימה וארבע הדקות שנותרו עד לשריקה של השופט האוסטרי היו מייסרות מאד עבורם ועבור יתר יושבי האצטדיון. שריקת הסיום הביאה להתפרצות שמחה גדולה באצטדיון ומחוצה לו. הקהל האדום נשם לרווחה וחלק מאוהדים אמרו בין היתר: "עכשיו אפשר לנוח עד ההגרלה ביום ו' ולראות בשלווה את אולימפיאקוס מעיפה את מכבי ביום ה'".


הקהל האדום מקווה מאד שגם בשלב הפלייאוף הקבוצה תזכה לשחק בבלומפילד: "אני מעדיף לא לעלות לליגת האלופות אם אנחנו מארחים בר"ג. בלומפילד זה הבית שלנו ורק פה נוכל לעשות תצוגות כדורגל נהדרות – לא חשוב את מי נקבל".

דבר נוסף שהרגיז את האדומים ביציע היתה העובדה שבן סהר עלה למחצית השניה עם נעליים צהובות ומיד הם שרו לכיוונו: "בן תחליף נעליים". בסיום הם הסבירו: "בן צריך להבין שכאן לא לובשים צהוב, הוא הגיע להפועל. הפעם אנחנו סולחים לו כי עד השלב הבא יש לו מספיק זמן לרכוש נעלים חדשות".
אוהדי הפועל. "בן צריך להבין שכאן לא לובשים צהוב" (רועי גלדסטון)

קרדיט לONE