#1

אוהדי הפועל תל אביב ממשיכים להסתער על המכירה למשחק הגומלין מול אקטובה ביום שלישי: עד היום (א') נמכרו למעלה מ-9,000 כרטיסים, כאשר לשערים 4-5 6-7 כבר אזלו. אימון המסכם של הפועל מחר ב-18:30. הקזחים יינחתו לפנות בוקרהפועל תל אביב תערוך מחר בשעה 18:30 את האימון המסכם לקראת המשחק מול אקטובה במסגרת שלב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות. חניכיו של גוטמן הפסידו לפניכ שבוע במשחק הראשון בקזחסטן 0:1 מפנדל בדקה ה-66. אקטובה עצמה תנחת מחר לפנות בוקר בשעה 04:30. בהפועל מתכוונים להקשות על התנהלותם של האורחים מחר באימון המסכם באיצטדיון
בלומפילד בשעה 21:00.


הטירוף של אוהדי הפועל למשחק מגיע לשיא, כאשר היום נודע כי למעלה מ-9,000 כרטיסים כבר נמכרו למשחק ביום שלישי בשעה 21:00. ליציעים 4-5 ו6-7 אזלו הכרטיסים ובהפועל מאמינים כי עד ליום שלישי יאזלו מכל הכרטיסים שהוצאו למכירה - כ-12,000 בסך הכל. בקבוצה מודעים היטב לחשיבות המשחק ולעובדה כי ניצחון עשוי להעניק למועדון גב כלכלי עליו הסתמכו הבעלים במהלך הקיץ האחרון, כאשר חוזיהם של השחקנים חודשו ושודרגו.אמש הפסידה הפועל תל אביב 1:2 לבני סכנין במסגרת המחזור הראשון של גביע הטוטו. גוטמן ערך שינויים רבים בהרכב כאשר למעשה הסגל השלישי של המועדון עלה למגרש בדוחא. גוטמן אמר לאחר ההפסד: "אנחנו לא מרוצים מההפסד, אבל בסך הכל היו הרבה דקות טובות, מהלכים טובים ושחקנים שרצו והשקיעו. אקטובה לא הפתיעה אותנו במשחק הראשון מפני שאנחנו מכירים אותם. במחצית הראשונה לא היינו טובים ולא שיחקנו את המשחק שלנו, אבל ככל שהמשחק התקדם הגענו למצבים מעולים. אנחנו יוצאים למשימה הזו עם הקהל שלנו, ועם שכל אפשר לעשות את זה".


המאמן הדגיש: "אנחנו לא עם הגב לקיר, משום שעברנו את הדברים האלה כל כך הרבה פעמים, שאנחנו צריכים לדעת להתמודד עם זה. השקט הנפשי שהשחקנים מקבלים מהנהלת הקבוצה ומהצוות המקצועי יבוא לידי ביטוי ביום שלישי. אנחנו יודעים את המוטל עלינו והשחקנים יהיו מנוטרלים מכל מה שיהיה מסביב".


גם אני בא...שער 5!!! יאללה הפועללללללללללל


קרדיט ל"אדום עולה"