#1

גיא עזורי לא סגר את הסגל וממשיך לבחון את קרטיבה וקואליו. חנן פדידה אחרי התיקו 2:2 מול בית"ר י-ם: "זה רק גביע הטוטו" צפו בתקציר


שביעות רצון זהירה, כך ניתן לכנות את התחושה בקרב אנשי הפועל אשקלון אחרי משחק התיקו אתמול (שבת) 2:2 מול מחזיקת גביע הטוטו, בית"ר י-ם, במשחק הפתיחה של המפעל.
בקרב העולה החדשה לליגת העל היו חששות לקראת המשחק עקב העובדה שמספר שחקנים לא אושרו בבקרת התקציבים והסגל שעמד לרשותו של המאמן גיא עזורי היה דליל.
לבסוף, זכינו לראות את הכחולים מציגים לפרקים משחק שובה עין, וברוב בשלבי המשחק הקבוצה לא נפלה מהיריבה מעיר הבירה, שעלתה אף היא בסגל חסר.
בקבוצה הדרומית שמחו לראות את החלוץ הגנאי, אריק גאו, כובש שער יפהפה ומציג משחק טוב מאוד מבחינתו, כשהוא מרבה להטריד את הגנת היריבה.


חנן פדידה, שנכנס כמחליף במהלך המשחק סיפר על תחושותיו: "בסך הכל אני חושב שכקבוצה הצגנו משחק כדורגל לא רע בכלל, כמובן שאנו עוד צריכים להתחזק ולהשתפר. אסור לנו להסתנוור מהעובדה שסיימנו בתיקו מול בית"ר י-ם, גם הם וגם אנחנו הופענו למשחק בהרכבים חסרים, ומעבר לכך, אסור לשכוח שמדובר בסך הכל במשחק במסגרת גביע הטוטו שמהווה עבורנו עוד הכנה לליגה".
לסיכום, דיבר פדידה על הציפיות האישיות שלו מהקבוצה: "אם נתחזק עוד קצת ונמשיך בקו הזה אז אני מאמין שנהיה קבוצת מרכז טבלה השנה בליגת העל ונהווה יריב ראוי לכל קבוצה אותה נפגוש".באשקלון ממשיכים לבחון אופציות לחיזוק הקבוצה כשהשמות החמים ממשיכים להיות אלו של רביד גזל, קשרה של מכבי נתניה בעונה שעברה, מהראן ראדי מבני יהודה וירו בלו מהפועל חיפה. גם פטריק דופלה, חלוצה של הפועל כפ"ס עדייו נמצא בתמונת הסיכויים.בקבוצה ממשיך להיבחן מיכאל קרטיבה, בן ה-24, חלוץ יהודי מרוסיה אשר שיחק עד עתה בקבוצת ירקוטסק מסיביר.

גיא עזורי. משחק ראשון על הקוים בהפועל אשקלון (גיא בן זיו)
המאמן גיא עזורי, לא הלביש למשחק מול בית"ר י-ם את הבלם הפורטוגלי הנבחן, הוגו קואליו והוא העדיף לראות את יהו ניירקו הגנאי במרכז ההגנה. ניירקו פתח את המשחק בצורה לא טובה, אולם השתפר מעט ככל שהמשחק התקדם. בשבוע הקרוב וייתכן שגם במשחק גביע הטוטו הבא, מול מ.ס אשדוד, יבחן קואליו לצידו של יניב אלול.


אוהדי אשקלון. רצו לצבוע גם את אצטדיון ר"ג בכחול-לבן (שי לוי)

אוהדי אשקלון נחלו אכזבה עצומה מכך שהמשחק מול בית"ר י-ם הועתק לאיצטדיון ר"ג, ורבים מהם שומרי מסורת לא יכלו להגיע בשבת לאיצטדיון הלאומי. עדיין לא ברור היכן יתקיים המשחק מול אשדוד בסוף השבוע הקרוב, כשגם אופציה של החלפת ביתיות נשקלת.


יניב אלול מתדרך את סטפן אורליו. יעשה את זה גם לקואליו (גיא בן זיו)

ביום שישי קיבלו אוהדי אשקלון מחווה מכיוון לא צפוי בליגת החופים שהתקיימה בחוף דלילה שבעיר, כשאדיר דנין, שחקן אשקלון בעונה שעברה, שהשתחרר מהקבוצה לפני כעשרה ימים כבש שער בניצחון קבוצתו חיפה על כפ"ס 3:4 וחשף כיתוב על חולצתו: לאוהדי הפועל אשקלון אוהב אתכם מאוד. דנין בוחן בימים אלו מספר הצעות ויקבל החלטה בימים הקרובים לגבי זהות הקבוצה הבאה שלו.
#divOrange {direction:ltr;text-align:left;vertical-align:top;width:400px;height:80px;background:url(http://images.one.co.il/images/MSite.../1200/bginside[12].jpg) no-repeat;position:relative;} #imgOrangeLink {width:50px;height:20px;top:0px;left:0px;border:0p x} #tblOrange {width:400px;} #tblOrange td {width:195px;direction:rtl;text-align:right;font-family:Arial;font-size:11px;color:#233160;} #tblOrange th {width:1px;} .imgOrange {width:55px;height:47px;float:right;border:solid 1px #dfe8ef;margin:0px 5px 0px 5px;} .linkOrangeName {font-family:Arial;font-size:12px;color:#4D4D4D;cursor:pointer;text-decoration:none;font-weight:bold; width:100%} .linkOrangeLink {font-family:Arial;font-size:11px;color:#303d69;cursor:pointer;text-decoration:none;width:95%} .linkOrangeDesc {font-family:Arial;font-size:12px;color:#4D4D4D;cursor:pointer;text-decoration:none;width:95%}קרדיט לONE