#1

קשרה הצעיר של מ.ס. אשדוד אשר הבקיע שלושה שערים במהלך מחנה האימונים של הקבוצה, חזר ארצה מלא ביטחון. גרגורי: "היו לו שערים יפהפיים"

מ.ס אשדוד קיימה הערב (חמישי) אימון ראשון בארץ אחרי הנחיתה לפנות בוקר ממחנה האימונים שנמשך כעשרה ימים בוונסדורף שליד וינה, בירת אוסטריה.
מי שהיה הכובש המצטיין במהלך המחנה הוא ניר ביטון, שהבקיע שלושה שערים, אותם הגדיר המאמן ג׳ון גרגורי כיפהפיים: "הוא לא סתם דחק מקרוב אלא באמת הבקיע שערים מיוחדים ובאופן כללי הפגין יכולת נפלאה במסגרת המחנה״.
ניר ביטון חזר מהמחנה מלא בביטחון לקראת פתיחת העונה: ״מבחינתי האישית לא יכולתי לבקש מחנה אימונים מוצלח יותר, הבקעתי שלושה שערים והייתי חלק מקבוצה שעברה מחנה אימונים ממש טוב. מבחינתי האישית היה מדובר במחנה האימונים הראשון עם קבוצת בוגרים אחרי שבעונה שעברה עשיתי את ההכנה עם נבחרת הנוער, וגם על פי אנשים שהיו שם בעבר זה היה אחד המחנות היותר טובים שידעה הקבוצה״.ביטון מודע כי השיפור ביכולתו שבאה לידי ביטוי במחנה האימונים האחרון תוביל גם לציפיות גדולות ממנו בקבוצה לקראת פתיחת העונה הבאה, אך הוא לא מתרגש יותר מידי. ״אני מאוד מקווה להצדיק את הציפיות ממני, בונים עליי בתור בורג מרכזי בקבוצה ואני מקווה לפרוץ קדימה העונה. אם אני רוצה להצליח אז אני חייב להמשיך ולהתמיד באותו קו בו אני הולך מאז העונה שעברה. אסור לי בשום אופן לוותר לעצמי ואני רוצה להמשיך לעבוד קשה״.
לא רק ביטון היה שבע רצון ממחנה האימונים באוסטריה, בקרב כל אנשי הקבוצה ציינו את האווירה הטובה ששררה במחנה האימונים שהיה טוב הן מבחינה מקצועית והן מהבחינה החברתית.


ג´ון גרגורי. שיבח את ניר ביטון (יניב גונן)


החלוץ הליברי, פטריק דופלה בן ה-19, שנבחן בקבוצה במשך כל הקיץ, כולל במחנה האימונים באוסטריה, בו אף הספיק לכבוש שער, שוחרר משורות האדומים-צהובים בשל מחלוקת כספית בין אשדוד לקבוצתו הליברית. דופלה, שכבש שמונה שערים ובישל כמות דומה בעונה שעברה במדי הפועל כפ״ס מליגת המשנה, מחזיק במספר הצעות מקבוצות הפועל ר״ג, הפועל אשקלון, נס ציונה ומכבי הרצליה.
מי שממשיך בינתיים להתאמן עם הקבוצה הוא הבלם הניגרי, אפא אמברוז, שנראה כאילו השתלב טוב בקבוצה האשדודית. השוער, דרגאן סטויקיץ׳ שוחרר מאימון הערב עקב מחלה.
מחר תקיים אשדוד את האימון המסכם שלה לקראת משחק הבכורה במסגרת גביע הטוטו בשבת מול הפועל ב״ש.

קרדיט לONE