#1

שחקני הבית, מחוזקים בזרים שעברו בבקרה ושחקנים מקבוצת הנוער ישחקו נגד מכבי פ"ת מחר ב-18:00. גורם בקבוצה: "המאמן בכלל לא מכיר את השחקנים"


הפועל ר"ג תעלה מחר (שבת) למשחק רשמי ראשון העונה במסגרת המחזור הראשון של גביע הטוטו מול מכבי פ"ת (18:00, וינטר). ר"ג עוד לא ניסתה להעביר את השחקניה בבקרה התקציבית ולכן רבים מהם לא יוכלו לשחק וביניהם: עידן סרור, יקי ויצמן, הקשר האורוגוואי קלאודיו ריברו, יקיר שינה והקפטן תמיר בן עמי. חלק משחקנים הללו עדיין לא חתמו על חוזיהם אפילו.
מי שכן ישחקו יהיו שחקני הבית, מחוזקים בזרים שכן עברו בבקרה ובשחקנים מקבוצת הנוער. גורם בקבוצה התייחס לאימון המסכם ולמשחק נגד מכבי פתח תקווה: "לא היה יותר מידי מה לעשות היום. את רוב שחקני הנוער המאמנים בכלל לא מכירים, הם פשוט הציבו אותם על המגרש וזהו".
בהפועל ר"ג מחכים למשחק האימון ביום שלישי מול הכח עמידר ר"ג, אז כבר יתחיל להתגבש ההרכב הראשון של הקבוצה, עם זרים ושחקנים מובילים נוספים. "במשחק ביום שלישי נתחיל לראות את השלד של הפועל ר"ג".

למרות סגל השחקנים שעוד רחוק מלהיות מושלם, בהנהלת הקבוצה עובדים כדי להביא מספר החתמות מפתיעות למועדון.
בקבוצה מציינים כי הקשר המוכשר, ריברו, יכול להחזיק את מרכז השדה של הקבוצה, כאשר שביעות רצון גדולה קיימת מהבלם הספרדי החסון, מריו בונדאה. חי בן לולו, עידן סרור, תמיר בן עמי, ולדי רוזנפלד, אלי לוי ובצירופו של עומר בוקסנבוים כאשר יחלים מפציעתו יהווה שלד טוב שבתוספת חיזוק יעמוד טוב בליגה בטוחים בהנהלת הקבוצה.
החלוץ, צ'מה, מקבוצת ראסינג סנטנדר ב', שעל הגעתו פורסם ב-ONE, יקבל דקות ויבחן במשחק מחר.


אוהדי הפועל ר"ג. ייאלצו להגיע לווינטר(קובי אליהו)

הרכב משוער: איתי ארקין, חי בן לולו, אלי לוי, מריו בונדאה, חזי דלמוני, ולדי רוזנפלד, עומר חזון, עמית קמחזי, אור ביבי, יובל אשכנזי, לידור כהן, צ'מה (תמיר רבח).


קרדיט לONE