#1

קפטן נתניה לא נשאר אדיש לקראת המשחק הראשון של הקבוצה ביום א' בגביע הטוטו מול הצהובים. אחמד סבע: "מאמין שהשנה אכבוש יותר מבשנה שעברה"
במכבי נתניה מתרגשים מאוד לקראת המשחק הרשמי הראשון של הקבוצה ביום ראשון הקרוב (21:00 בלומפילד) מול הגלאקטיקוס של מכבי ת"א. אחרי שעברו מחנה אימונים מוצלח שבמסגרתו השיגו 4 ניצחנות ב-4 משחקים, דבר שבנה את הביטחון של הקבוצה הצעירה, בקבוצה של ראובן עטר מקווים כי תוצאה טובה מול מכבי ת"א תוסיף עוד מנת ביטחון לקראת פתיחת משחקי הליגה.
קפטן הקבוצה אוראל דגני אמר לקראת המשחק ביום ראשון: "בטח שיש התרגשות לפתוח את העונה ועוד לשחק מול מכבי ת"א, שעשו מסע רכש גדול. מקווה שנבוא מוכנים ונעשה משחק טוב. מבחינתנו להציג יכולת מספקת ולקחת נקודות יהיה מספק".


החלוץ אחמד סבע, שאמור להיות אחד מעמודי התווך של הקבוצה בעונה הבאה, סיפר על ההרגשה לפני המשחק הרשמי הראשון העונה: "קיבלנו הגרלה מאוד קשה במשחקי הפתיחה בגביע הטוטו. אנחנו הולכים לשחק מול אחת הקבוצות שהתחזקו הכי הרבה בקיץ ומיד בשבת שלאחר מכן נשחק מול הפועל ת"א. התקציב שלהן הוא פי 3 או 4 ממכבי נתניה, אבל זה לא אמור להשפיע, כי משחקים 11 נגד 11. אני מקווה שנבוא צנועים ונעשה את העבודה שלנו וכל אחד ייתן מה שיש לו".
סבע דיבר על הגיבוש הקבוצתי שנוצר במחנה האימונים: "בפן החברתי אני חושב שהתחברנו די טוב. השחקנים מרגישים טוב בקבוצה. אני מקווה שנביא את ההצלחה במשחקים במחנה גם למשחקים בארץ. אני מקווה שנוכיח לכולם העונה שמכבי נתניה היא קבוצה טובה".

אחמד סבע. "מאמין שאתקן את החסרונות שלי" (אמיר לוי)

"זה בית חם וכל שחקן שנמצא פה מרגיש את זה. כל השחקנים החדשים התחברו מהר לוותיקים, שנתנו להם הרגשה שהצטרפו למשפחה ולבית חם. אני ועוד כמה שחקנים נחשבים לוותיקים ואמורים לתת את הביטחון לשחקנים הצעירים. אין לנו קבוצה עם כוכבים, אלא קבוצה של שחקנים שעובדים קשה על המגרש ובאים להילחם".
החלוץ סיכם בהצהרת כוונות אישית: "הוכחתי לכולם בשנה שעברה שאני חלוץ שיודע לתת גולים. אני מקווה לשחק העונה ולהבקיע שערים נוספים. למדתי המון מהעונה שעברה ואני מקווה שאתקן את החסרונות שלי. כמה שערים אבקיע? לא יודע, אבל אני מאמין שיותר מהכמות שהבקעתי בעונה שעברה".


קרדיט לONE