#1

מאמן ב"ש התרגש לקראת החזרה למגרשי ארץ הקודש במשחק מול אשדוד מחר (19:00). סטויקיץ' עשוי להיעדר ממושכות. אנשי אשדוד: "זמן לטרוף את הדשא"הפועל ב"ש סיימה הבוקר (שישי) את הכנותיה לקראת המשחק מחר (19.00, אצטדיון ה-י"א) מול מ.ס אשדוד במסגרת המחזור הראשון של גביע הטוטו. מה שיעמוד במרכזו של המפגש הוא חזרתו של מאמן הקבוצה ניר קלינגר לכדורגל הישראלי אחרי ארבע וחצי שנים שאת מרביתם העביר בקפריסין.
קלינגר התייחס לחזרה שלו לכדורגל הישראלי ואמר ל-ONE: "זו הרגשה מצויינת לחזור לכדורגל הישראלי ואני שמח ואפילו קצת מתרגש. יש לי הרבה ציפיות מעצמי ומהקבוצה ואני מחכה לראות תוצאות. משחקי גביע הטוטו בשבילנו זה חלק מתקופת ההכנה ומהבניה של הקבוצה, ורק בעוד שבועיים אוכל להעריך את מוכנותה של הקבוצה לליגה".


באימון המסכם של הקבוצה לא תרגל קלינגר את ההרכב לקראת המשחק מחר אלא קיים אימון טקטי שכלל משחקונים פנימיים. המאמן יודיע לשחקנים על ההרכב הסופי רק סמוך למועד המשחק, כשהקבוצה תעשה את דרכה לעיר הנמל בשעה 16.00 אחר הצהריים.
ע"פ ההערכות ייפתח המאמן עם ההרכב החזק ביותר שעומד לרשותו, להוציא החלוץ ברנרדו ואשקונסלוס, שעדיין לא כשיר במאת האחוזים וצפוי לפתוח על הספסל. דור דוידי עשוי להחליף את אוהד כהן, שקיבל מכה חזקה באימון והוא בספק למשחק, כמו גם הבלם עודד גביש.


אוהד כהן. נפגע באימון (עמית מצפה)

נדב כידר חתם השבוע על חוזה ל-3 שנים נוספות במועדון והוא צפוי לפתוח בעמדת המגן הימני לאחר שזכה לשבחים על יכולתו במשחקי ההכנה.
במועדון מצפים שקרוב ל-500 אוהדים יעשו את דרכם מבירת הנגב לעיר הנמל על מנת לעודד את הקבוצה. הסעות מאורגנות יצאו מרחבת האצטדיון בשעה 16:45 כשעלות ההסעה היא 30 ₪ לכל אוהד. חברי עמותת "גאוות הנגב" יזכו להנחה של 10 ₪ מעלות הנסיעה.


עודד גביש. גם הוא בספק (דרור עינב)

הרכב משוער: אוהד כהן (דור דוידי), נדב כידר, אבי יחיאל, וויליאם סוארס, אופיר דוידזאדה, משה אסולין (אייל שן), ריקרדו פרננדס, דוד רביבו, מאור מליקסון, אביתר אילוז (סיראז' נאסר), ליאור אסולין.
נבו מזרחי: "יש התרגשות טבעית לקראת פתיחת העונה"
אף על פי שמדובר במשחק במסגרת גביע הטוטו בלבד, במ.ס אשדוד מורגשת דריכות גבוהה לקראת המפגש מול הפועל ב"ש מחר (שבת, 19:00) באיצטדיון ה-י"א שבעיר. באימון המסכם של הקבוצה נשמעו היטב קולותיהם של אנשי הצוות המקצועי המדרבנים את השחקנים כשקראו שוב ושוב: "מחר עולים לטרוף את הדשא, זה הזמן שחיכינו לו".


דרגאן סטויקיץ´. עשוי להיות מושבת לתקופה ממושכת (אמיר לוי)

מי שנעדר שוב מהאימון היום היה שוערה הקרואטי של הקבוצה, דרגאן סטויקיץ', שלמן הנחיתה בארץ סובל מחום גבוה המרתק אותו למיטה. היום נלקח השוער לבדיקות מהן עולה כי יתכן והוא סובל ממחלת הנשיקה, דבר שעשוי להשבית אותו לתקופה ממושכת אם אכן זו תהיה האבחנה הסופית.
המאמן ג'ון גרגורי הירבה לקרוא לשחקניו לשחק משחק פשוט במהלך המשחקון הפנימי בו תירגל, ככל הנראה, את ההרכב עימו הוא עשוי לפתוח מחר. במהלך המשחקון ניתן היה להבחין ביכולתו המצויינת של ניר ביטון, שפיטם את חבריו בכדורים יפים פנימה לרחבה ואף כבש שער יפה מאוד.
בעיר אשדוד ניתן לחוש כי האוהדים חוזרים להאמין בקבוצה, בעיקר בעקבות התוצאות הטובות שהשיגו האדומים-צהובים במחנה האימון, ממנו שבו עם שלושה ניצחונות ומאזן מושלם, תוך תצוגת יכולת מרשימה.


ג´ון גרגורי. פותח עונה באשדוד (שוקה כהן)

אחד השחקנים שהציגו יכולת טובה במחנה האימונים באוסטריה, נבו מזרחי, סיפר בסיום האימון על התחושה לקראת המשחק מחר: "יש התרגשות טבעית לקראת פתיחת העונה, ובמיוחד אחרי מחנה אימונים טוב כמו שהיה לנו עם שלושה ניצחונות שעשינו שם".
"אני מרגיש מצויין בתוך המערך הזה, יש לנו קבוצה טובה מאוד שאני מאמין שתצליח בליגה. אנחנו, השחקנים הצעירים, משתדלים ללמוד מהותיקים בקבוצה והשילוב בינינו טוב. כל אחד כאן יודע שהוא חייב לתת 300 אחוז כדי שנוכל להצליח השנה".
הרכב משוער: אופיר מרציאנו, רחמים צ'קול, לואיי טהה, ישראל ראש, עופר ורטה (אפא אמברוז), סטפן קינג, ניר ביטון, אורי מגבו, נבו מזרחי, דמיטאר מקרייב ורוג'ר קולה

קרדיט לONE