#1

גוטמן מעדיף שלא לסכן את שחקני ההרכב שאמור לפתוח מול אקטובה במשחק מול סכנין מחר ב-21:00. אבו סלאח לשחקנים: "לקחת את המשחק ברצינות"

הסגל שיתמודד מחר (שבת) בגביע הטוטו מול בני סכנין (21:00, דוחא) ערך אימון מסכם היום, כאשר ההרכב שפתח מול אקטובה (מלבד מהראן ללה) שוחרר מהאימון ויקיים אימון מחר ב-16:00. השחקנים החדשים של הפועל ת"א לא יוכלו לשחק מול סכנין, וזאת בגלל שהקבוצה לא עברה עדיין בבקרה, ולכן ביוואן פרנסמן, יוסי שבחון, בן סהר, ו-ויליאם הזאו לא יתלבשו. גם רועי גורדנה לא ישחק, בגלל אדום שצבר במשחק נוער מהשנה שעברה.
לא פחות מ-8 שחקני נוער השתתפו באימון הפועל ת"א כדי להשלים את הסגל, כשהבלם גל מאיו, והקשרים ארתור אטז'ציאנוב ומשה (צ'יקו) טננבאום יפתחו גם הם בהרכב. בין שחקני הנוער שהתאמנו היום: עדן שרם, כפיר אייזנשטיין, אלכס בסוק, דור סעדון ועוד.


המאמן אלי גוטמן מעדיף שלא לסכן את שחקני ההרכב לקראת הגומלין מול אקטובה ביום שלישי בבלומפילד. שני שינויים שצפויים בהרכב שיעלה ביום שלישי הם העדפתו של יוסי שבחון על חשבונו של רומאן רוקי, והעדפתו של בן סהר על חשבונו של ללה. גם סהר וגם שבחון היו טובים בקזחסטן וגרמו לשינוי מהרגע שנכנסו. עדיין לא ברור האם גוטמן יערוך שינוי גם בהגנה, אולם היום עוזר המאמן יוסי אבוקסיס עבד באופן פרטני עם הבלם ביוואן פרנסמן בסיום האימון, מה שמעיד על כך שגם הוא בתמונת ההרכב.


ארתור אטז´ציאנוב. יפתח בהרכב (רועי גלדסטון)

הרכב משוער: גליל בן שנן, גל שיש, יהודה חוטה, גל מאיו, דני בונדר, שי אבוטבול, רומאן רוקי, ארתור אטז'ציאנוב, צ'יקו טננבאום, מהראן ללה וויקטור מרעי.
גנאים: נעשה הכל כדי לנצח את הפועל ת"א בבית
מאמנה החדש של בני סכנין, יובל נעים, יעשה במשחק מול הפועל תל אביב את הספתח שלו בקבוצתו החדשה במשחק מול הדאבלסטית הפועל ת"א. נעים רוצה לפתוח ברגל ימין ולכן יעלה הרכב התקפי. הנבחן הרומני, כריסטיני בלאקו, תורגל בחוד ההתקפה ולצידו ישחק אחמד קאסום. הקרואטי, דריו זאהורה, יקבל הזדמנות נוספת על מנת לנסות ולהרשים.

מי שאמור לנהל את משחקה של הקבוצה הוא הקשר, נסטיה צ'ה, שנמצא בכושר מצויין. חאמד גנאים, שיפתח במרכז השדה לצידו של צ'ה אמר ל-ONE: "יש לנו קבוצה חזקה העונה ואפילו טובה מבעבר. אנחנו מצפים לפתוח ברגל ימין מול הפועל ת"א ולהשאיר כאן את שלושת הנקודות. ברור לנו שהפועל ת"א קבוצה חזקה, אבל במגרש הביתי יש לנו את הדחיפה של האוהדים".


חאמד גנאים. "הקבוצה טובה מבעבר" (עמית מצפה)

הקפטן מאיר כהן יפתח בשער וצמד הבלמים פטי יא יא וטל חן ינסו החזיק את מרכז ההגנה. באגף ימין ישחק עלא אבו סלאח, שהיה הפתעת העונה הקודמת : "לא חשוב לי באיזה עמדה לשחק העיקר לקבל דקות משחק. יש לנו מטרות ברורות העונה והן להגיע כמה שיותר רחוק".

היושב ראש, חאסן אבו סלאח, אמר היום באסיפת השחקנים: "למרות שמדובר רק במסגרת גביע הטוטו, אני רוצה שתיקחו בשיא הרצינות את המשחק ותפתחו ברגל ימין".

סלאח וגנאים מוכנים להפועל ת"א

ההרכב המשוער: מאיר כהן, עלא אבו סלאח, פטי יא יא, טל חן, מהראן אבו ריא, נסטיה צ'ה,חאמד גנאים, חאלד חלאילה, מוחמד אבו ריא, אחמד קאסום וכריסטיני בלאקו


קרדיט לONE