#1

שחקני חיפה בטוחים בנוגע להעפלת הקבוצה לסיבוב הבא במוקדמות הליגה האירופית. סילבה ייצא למשחק החוץ. בוקולי: "האוהדים יהיו מרוצים"בחיפה יכולים להיות אמנם מעודדים מכמות המצבים אליהם הגיעה הקבוצה, אבל חוסר הריכוז ליד שער היריב עלול להיות בעוכריהם בגומלין. דינמו מינסק הוכיחה שמדובר בקבוצה אמנם צעירה, אבל נמרצת, שבביתה ולעיני הקהל הפנאטי שלה יכולה לעשות צרות לירוקים. שחקני סגנית האלופה משוכנעים ביכולתם לעבור את המשוכה הבלארוסית. "אנחנו שווים שער חוץ במינסק, ואם נדע לשמור על רשת נקיה נעבור אותם". אמרו בקבוצה.

אלישע: חשוב היה לא לקבל גול

גוסטבו בוקולי אמר לאתר הרשמי של חיפה: "אני כבר כמה שנים במכבי חיפה, העונה יש לנו קבוצה טובה וחזקה, אני בטוח שהשחקנים יהיו ביחד, הקבוצה תתחבר ואני מבטיח שהאוהדים יהיו מרוצים. מצפה לנו עבודה קשה בגומלין ואנחנו מקווים לעבור שלב".
בלם הרכש איגנסיו קאנוטו ערך את הופעת הבכורה שלו וניתן לראות שמדובר בבלם עם כישורים, אבל כזה שחסר בשלב זה דקות משחק ותיאום עם יתר שחקני ההגנה.


רפאלוב. "אם נשמור על רשת נקיה נעבור אותם" (דרור עינב)

קאנוטו הציל שער בטוח בשלהי המשחק כשהרחיק מהקו ובכך מנע מבוכה גדולה. אייל גולסה שנכנס למגרש במחצית השניה, כמו גם תומר חמד, לא הצליחו להשפיע מספיק על משחק ההתקפה. חמד, שמשחק כחלוץ במקור, התקשה לבוא לידי ביטוי בכנף ימין. גולסה, שרק לפני פחות משבועים התחיל להתאמן, נראה חלוד ולא מספיק חד. מוחמד גדיר הלך לאיבוד באגף ימין ולא במקרה השחקן ביקש יותר מפעם אחת לשבצו באגף שמאל, שם קל לו יותר לנצל את מהירותו ולבוא לידי ביטוי.
בחיפה לקחו בחשבון שההתחלה לא תהיה קלה. שחרורם של שחקנים משמעותים דוגמת טשיירה, קינן, כיאל וארבייטמן יוצרת בור לא פשוט. מכבי חייבת להתחזק בעוד חלוץ ושחקן הגנה. טוטו תמוז יכול היה להיות פתרון אידאלי לחיזוק.


אדריאן סילבה. מצטרף (דרור עינב)

אדריאן סילבה, שנכנס בדקות האחרונות למשחק, התקבל בתשואות ע"י הקהל. הפורטוגלי, שהוזמן למחנה האימונים של הנבחרת הצעירה בארצו בשבוע הבא, ייצא עם מכבי לגומלין אחרי שהמועדון הודיע שהשחקן מתוכנן לצאת למשחק במינסק.


קרדיט לONE