#1

לאחר שנחתה אמש בארץ, הפועל תל אביב עם הפנים לקראת משחק גביע הטוטו ביום שבת (21:00) מול סכנין בחוץ, במסגרת המחזור הראשון. אל האימון היום הגיעו כל שחקני הקבוצה. גוטמן יעלה עם ההרכב המשני שבת. סהר ורוקי טרם עברו בבקרה.
שחקני הקבוצה. צילום: גיא חזקיהו, אתר 'אדום עולה'.הפועל תל אביב חוזרת לאימונים לאחר ההפסד 0:1 לאקטובה במוקדמות הסיבוב השלישי של ליגת האלופות. האדומים, שנחתו אמש בנתב"ג לאחר המשחק בקזחסטן, התאמנו הבוקר בשעה 11:00 במתחם האימונים 'חודורוב'. גוטמן שוחח עם השחקנים לפני האימון ועודד אותם. ביום שבת תערוך הקבוצה את הופעתה הראשונה במסגרת גביע הטוטו במחזור הראשון.


אלי גוטמן צפוי לעלות עם ההרכב השני של הקבוצה, כאשר גליל בן שנן, דני בונדר, ושי אבוטבול יפתחו. בן סהר ורומן רוקי טרם עברו בבקרה התקציבית ולכן הם לא יכללו בסגל הקבוצה. המשחק ישודר בערוץ ספורט 5 LIVE. בהפועל מאמינים כי עד למשחק ביום שלישי הבא יימכרו כל 12,000 הכרטיסים שהוצאו למכירה דרך משרד הכרטיסים 'לאן'. עד כה נמכרו כ-8,000 כרטיסים. המכירה מתבצעת דרך אתר האינטרנט של 'לאן'.

שחקני הקבוצה ערכו אימון ריצה כאשר הדגש היה על שחקני ההרכב השני. בהפועל הכחישו את הפרסומים בכלי התקשורת לפיהם היו"ר אמיר לובין ננזף על ידי ראשי אוקטובה. במועדון כעסו מאוד על האירוח שלהם זכתה בקבוצה, כאשר במשחק הגומלין בארץ תזכה אוקטובה ליחס דומה.
קרדיט ל"אדום עולה"