#1

שחקני בני יהודה ביקרו במחלקת הילדים של תל השומר, הקשר: "היינו שמחים לשחק הערב נגד יובנטוס". כפיר אדרי: "הבריאות יותר חשובה מהכל בחיים"

שחקני בני יהודה הגיעו היום (חמישי) בצהריים לבית החולים תל השומר, על מנת לבקר במחלקת הילדים ולשמח את המטופלים.
המבקרים, עמרי אפק, אסי בלדוט, שלו מנשה, כפיר אדרי ולירוי צעירי, ביקרו בכל קומות המחלקה וחילקו לילדים כדורי רגל חתומים, שתי תלבושות של המועדון ודגלונים צנועים.
קשרה החדש של הקבוצה, שלו מנשה, התייחס לביקור החשוב ואמר :”אין דבר יותר משמח מלבוא ולבקר ילדים, אנחנו אמנם מתעסקים בספורט בכלל ובכדורגל בפרט, אבל לדעתי החלק הכי כיפי זה לבוא ולשמח ילדים, לגרום להם לחייך".


"זה דבר מאוד חשוב בשבילם ועוזר להם לצאת מהשגרה של הטיפולים. אני שמח שנפל בחלקנו לעשות את זה. אמנם באנו רק לשעה וחצי אבל זה מאוד חשוב. יחד עם זאת ובמעבר חד, אני חושב שלשחק הערב מול יובה היה יכול היה להיות משמח, אבל כדורגל זה דבר אחר והיום באנו לכאן בשביל לעשות מצווה שונה", הוסיף מנשה.
גם כפיר אדרי התייחס בכמה מילים: ”זה עושה לי הרגשה טובה לבוא למקום כזה. יחד עם זאת, זה מכניס כאן את כולם לפרופורציה. אנחנו מתעסקים לפעמים בהרבה שטויות, כמו מי משחק ומי לא משחק, כמו הפסד או ניצחון, אבל הבריאות חשובה יותר מכל דבר אחר בחיים".


"ברגע שאנחנו מעלים חיוך על פני הילדים זה עושה הרגשה טובה. להירתם לפעילויות כאלה זה דבר מבורך וצריך להמשיך אותן, כי ניתנה לנו זכות גדולה לתת", אמר אדרי. ביום שבת הקבוצה תפגוש את הפועל פתח תקווה למשחק במסגרת המחזור הראשון של גביע הטוטו.


שחקני בני יהודה בתל השומר (דרור עינב)


אבו זייד ואסי בלדוט בביקור בתל השומר (דרור עינב)


יבוריאן, דין מורי ואיינוגבה בביקור חולים (דרור עינב)


קרדיט לONE