#1

מהראן אבו ריא: כל שחקן שואף להגיע למכבי חיפה מגנה השמאלי של סכנין מתרגש לקראת פתיחת העונה בשבת מול הפועל ת"א: "רעבים לכדורגל". חן: "הפועל זה הבית שלי". המשטרה אישרה את דוחא

המשטרה אישרה את אצטדיון דוחא אחרי שההנהלה עמדה בכל התנאים שהוצבו. לפי כך, המשחק מול הפועל תל אביב ביום שבת (21:00) במסגרת גביע הטוטו יתקיים כמתוכנן בדוחא.
במישור המקצועי, עשוי המאמן יובל נעים לשלב את צמד החלוצים הנבחנים, הרומני כריסטיני בלאקו ודריו דאורה, שעד כה לא מרשים. לירן כהן לא יכלל בסגל אחרי שלא החלים סופית מהפציעה.
מי שימשיך לפתוח כמגן שמאלי הוא מהראן אבו ריא: ”סוף סוף אנחנו מתחילים את העונה. אנחנו רעבים לשחק כדורגל וכבר מצפה לנו הדאבליסטית של העונה הקודמת. אנחנו מקווים מאוד לפתוח ברגל ימין. משחק מהסוג הזה נותן הרבה מוטיבציה ואני בטוח שנעשה עונה לא פחות טובה מהעונה הקודמת".

שמו של המגן הוזכר כמועמד למכבי חיפה, במקום פיטר מסיללה, שצפוי לעזוב. ”מחמיא לי שהשם שלי מוזכר לקבוצה כמו מכבי חיפה, כל שחקן שואף ורוצה להגיע למועדון כמו חיפה. עכשיו אני נמצא בסכנין ונותן את כל כולי לקבוצה", אמר אבו ריא.
הבלם טל חן הוסיף: ”תמיד מרגש לפתוח עונה. מדובר במשחק שהמטרה שלו זה להתחבר, לשחק מול הפועל תל אביב מבחינתי זה תמיד יעשה לי משהו טוב. הפועל תל אביב היתה ונשארה הבית שלי, אני מאחל להם את כל ההצלחה מול אקטובה".


קרדיט לONE