#1

ארגון CoPro לשיווק סרטי תעודה בחו"ל מחפש מתנדבים

קופרו - קרן לשווק סרטי תעודה (ע”ר) הוא ארגון ראשון ויחיד מסוגו בישראל המשמש כערוץ שיווק עצמאי לסרטי תעודה.

ארגון CoPro לשיווק סרטי תעודה בחו"ל מחפש מתנדבים איכותיים , רציניים ובעלי שליטה גבוהה בשפה האנגלית להתמחות בעולם הסרטים התיעודיים הישראלי והבינלאומי.

גם השנה כבכל שנה – יערך השוק הבינלאומי לסרטים תיעודיים.
אנו פונים למתנדבים המעוניינים להשתתף יחד איתנו כצוות ההיגוי וההפקה.
ההתמחות ב- CoPro מספקת תמונת מצב עדכנית של האפשרויות האופרטיביות העומדות בפני היוצר התיעודי לרווחת עולמנו התרבותי בישראל עם הפנים כלפי חוץ.
הפרויקטים אשר מעובדים כעת על ידי CoPro – הם סרטי העתיד שכולם עוד ידברו עליהם.
מי שמע לפני שנתיים על סרט קטן באנימציה בשם "ואלס עם בשיר?"
ומי ישמע בעוד כמה חודשים על ה"אולגירכים" ו"שומרי הסף"?
קופרו הוא מלכ”ר המקדם את היצירה התיעודית בישראל באמצעות קיום זירות מפגש בין יוצרים ומפיקים ישראליים לבין מנהלי רשתות טלביזיה ומפיקים מכל העולם, תוך יצירת דיאלוג תרבותי ועידוד הפקות משותפות.
במהלך 11 שנות קיומו צבר קופרו מוניטין והישגים כלכליים וחולל מהפכה בהיקף הקו-פרודוקציות הבינלאומיות של סרטי תעודה ישראליים. הוא חולל גם שינוי בתודעה ובעקבות פעילויותיו לא רק נוצרו קו-פרודוקציות רבות, אלא יושמה התובנה שניתן וצריך לגייס תמיכה גם ממקורות לא ישראלים לסרטים. קופרו פועל להעביר למיליוני בתים בעולם את המסר של יוצרי סרטי תעודה ישראליים ופלסטינים ואת זווית הראייה שלהם על מורכבות החברה הישראלית, ואגב כך לספק לצופים נקודות השקפה ותובנות רעננות על החיים בישראל.
בנוסף משמש קופרו מודל לגופים העוסקים בקידום ז’אנרים אחרים בתחום הקולנוע, מלבד סרטי תעודה. למרות שמטרת העמותה היא שיווק הסרט התיעודי הישראלי בחו”ל, פועל יוצא של פעילויות קופרו מקדמות את שיווק הסרט הישראלי בארץ ע”י כך שהכסף הזר המושקע ביצירות ישראליות מאפשר הפקת סרטי תעודה משובחים ואיכותיים המצדיקים הפצה בבתי הקולנוע והקרנה בערוצים הדוקומנטאריים הישראליים ובסופו של דבר מושכים קהל ישראלי גדול.
למעלה מ-183 סרטים הופקו עד כה כקו-פרודוקציות באמצעות התכניות השונות שהארגון מקיים. בשנת 2005 זכה קופרו בפרס יו”ר הכנסת על פעילותו.
את העמותה יזמה ומנהלת אורנה ירמות.

גולת הכותרת של פעילותו השנתית של הקופרו הוא השוק הישראלי הבינלאומי לקו-פרודוקציות, אשר נערך מיד שנה בתקופת האביב.
רוצים להצטרף?
צרו קשר עם אבישי בטלפון: 052-6261983 052-6261983
או עם דורית במייל: info@copro.co.il