#1

בחיפה חוששים שהבלארוסים יגיעו למשחק מחר ב-20:45 כדי להתבצר, גדיר בספסל. מעל ל-4,000 מנויים נמכרו. מיד: מסע"ת חיפה ב-ONE TV LIVE (104 תגובות)
דינמו מינסק נחתה היום (רביעי) בארץ ותקיים אחר-הצהריים אימון במגרש בקרית אליעזר לקראת המשחק מחר (20:45) מול מכבי חיפה, המשחק הראשון בסיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית. ב-16:30 תערוך הקבוצה את מסיבת העיתונאים שלה לקראת המשחק והיא תועבר ב-ONE TV LIVE, חי ובחינם.
חוסר הניסיון של סגנית אלופת בלארוס מזדקר לעין. הסגל שעמו היא מגיעה צעיר יחסית, וממוצע הגיל של שחקניו אינו עולה על 22-23. השחקן המבוגר ביותר בקבוצה הוא הקפטן אולג סטרחנוביץ' בן ה-31. ומי שנחשב לבולט בשורותיה הוא הקשר האחורי, סטניסלב דרגון.

דבר נוסף שעשוי להקשות על דינמו מינסק ולחילופין, להקל על חיפה, יהיה היעדרם של שניים מהקשרים המובילים של הקבוצה בלארוסית, סרגי קיסליאק שיצא למבחנים ברובין קאזאן ואנטון פוטילו, שרוצה לעבור לפרייבורג הגרמנית.
על כל פנים, בחיפה נערכו בשבועות האחרונים לכל תרחיש שעלול להיווצר, כולל האפשרות שהקבוצה האורחת תנקוט בבונקר, תזמין התקפות ותנסה לתסכל ולייאש את הירוקים ואז לעקוץ אותם בהתקפות מתפרצות.
בניסיון למנוע תרחיש זה מבעוד מועד, חותר אלישע לוי להשיג שער מהיר על-מנת לכפות על הבלארוסים לפתוח את המשחק משלב מוקדם, במקום להתבצר.


אלישע לוי. צופה בונקר, חושש להיעקץ במתפרצת, רוצה שער מהיר (עמית מצפה)

ההוצאה לפועל תוטל בעיקר על כתפיו של ולדימיר דבאלשווילי, שעל-פי האימונים ומשחקי המבחן האחרונים, מצוי בכושר מצוין. מוחמד גדיר, המציג אף הוא יכולת גבוהה לאחרונה, ימתין להזדמנות שלו על הספסל, וישולב בהתאם להתפתחויות במגרש, בעיקר במקרה שיזדקק המאמן לכלי הנשק המרכזי שלו - המהירות העצומה.
שאלה מסקרנת נוספת שעשויה לקבל מענה חלקי במשחק נוגעת לאופן השתלבותו של איגנסיו קאנוטו, בלם הרכש הארגנטינאי שישחק במרכז ההגנה לצדו של שי מימון. עד כה, הותיר קאנוטו רושם חיובי ביותר באימונים, אך בד בבד ניכר עליו החוסר בדקות משחק.

דבאלשווילי. מלאכת ההוצאה לפועל - על כתפי הגיאורגי (דרור עינב)
שניים שלא יהיו בסגל הם עידן ורד וניר דווידוביץ', שעדיין נמצא בשלבי החלמה מהניתוח שעבר. החלטה לגבי אייל גולסה תתקבל רק לאחר האימון המסכם.


גולסה. החלטה לגביו תתקבל רק לאחר האימון המסכם (עמית מצפה)

4,000 מנויים כבר נמכרו, אזולאי יחליט: להיבחן או לחזור לכפ"ס
שביעות רצון שוררת במכבי חיפה מקצב מכירת המנויים, הנמצאת בעיצומה. חרף התחזיות השחורות, עד כה נמכרו כ-4,000 מנויים ומדובר בגידול של 25 אחוזים ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. במועדון מעריכים, כי בסופו של דבר יימכרו יותר מנויים מבשנה שעברה, אז עמד המספר הכולל על 5,000.

החלוץ שלומי אזולאי, שהגיע להיבחן בחיפה, אמור להשיב לקבוצה בקרוב, האם ברצונו להמשיך ולהיבחן, או לחזור להפועל כפר-סבא, שיוצאת בקרוב למחנה אימונים בחו"ל. מה שברור זה, שלפי שעה אזולאי עדיין לא מצוי בכושר מלא, כך שממילא ייקח לו זמן עד שיתאקלם.


אוהדי מכבי חיפה. 4,000 מנויים כבר נמכרו (עמית מצפה)


קרדיט לONE