#1

אלטר נחלץ לעזרה, וייסברג וגואטה שוחררו מנתניה מנכ"ל ארגון השחקנים נרתם לשיחות של השניים עם הקבוצה: "אנו תורמים מזמננו כדי לעזור לאנשים לקבל החלטות נכונות". מכירת המנויים המוזלים נמשכת
מנכ"ל ארגון השחקנים, אריה אלטר, נרתם בימים האחרונים לעזרתם של שני שחקני מכבי נתניה, שניר גואטה ואלון וייסברג, ועזר להם להגיע לעמק השווה מול המועדון מעיר היהלומים שהחליט לשחררם כאשר הם עדיין תחת חוזה.
החלוץ אלון וייסברג, שגדל במועדון ויצא בעונה החולפת לשנת השאלה בעירוני כפר יונה מליגה א', אמור היה לחזור לסגל הקבוצה עם פתיחת האימונים. אלא שלפני האימון הראשון הוא קיבל הודעה כי הוא אינו נכלל בתכניות וכי הוא רשאי להתאמן עם כל קבוצה שתחפוץ בו.
בנתניה התכוונו להשאיל את השחקן גם העונה, אך הוא סירב לכך בתוקף ובעזרת אלטר ועורך דינו, דן חי, הצליחו הצדדים לאחר כמעט חודש של משא ומתן להגיע להסכמה על שחרורו.


וייסברג, המחזיק בחוזה לעונה נוספת בנתניה עם מענק שחרור מצה"ל, יקבל חלק מהפיצוי המגיע לו ויזכה אף לקבל את כרטיס השחקן שלו ללא תמורה. אגב, החלוץ התאמן בתקופה האחרונה עם העולה החדשה ללאומית, הפועל הרצליה, וחתם בשורותיה לעונה אחת.
המקרה של גואטה היה מסובך קצת יותר. כזכור, השחקן שוחרר בסיום העונה שעברה מנתניה, שהגיעה להסכמה עם הפועל אשקלון על השאלתו. השחקן מצידו טען כי נתניה חייבת לו את משכורת חודש יוני האחרון והעברתו לאשקלון כמעט ופוצצה. גם במקרה הזה רק אחרי התערבות של אלטר וארגון השחקנים הגיעו הצדדים לסיכום.


שניר גואטה. אלטר: "הוא היה צריך להתרענן במקום אחר" (עמית מצפה)

אלטר אמר בנושא ל-ONE: "אני שמח שהצלחנו לעזור לשני שחקנים מוכשרים לפתור את בעיותיהם. המקרה של גואטה היה קצת יותר מסובך כי הוא החזיק בחוזה גדול יותר וקיבל הזדמנויות בהרכב הקבוצה בעבר ולא בא לידי ביטוי. שניר היה צריך להתרענן במקום אחר ולהוכיח את עצמו. אני מקווה שהוא יהיה מספיק טוב העונה כדי לחזור לנתניה בעונה הבאה".
"המקרה של וייסברג נפתר תוך 5 דקות בשיחה עם ראשי נתניה, שהם אנשים טובים ומביני עניין. מכבי נתניה זה מועדון גדול וכמי ששיחק שם בעבר אני מקווה שהם ישחזרו את הימים הגדולים שלהם. אנחנו בארגון תורמים את הזמן שלנו על מנת לעזור לאנשים להגיע להחלטות הנכונות", סיכם אלטר את דבריו.


אלון וייסברג. אלטר: "המקרה שלו נפתר תוך 5 דקות" (רועי גלדסטון)

בנושא אחר, לאור בקשות האוהדים החליטה הנהלת המועדון להאריך את מבצע מכירת המנויים במחיר של 500 ש"ח לשישה באוגוסט, יום שישי הבא. בשל פניות מצד אוהדים רבים, החליטה ההנהלה להאריך בשבוע נוסף את המבצע והמחירים יתייקרו למחרת.
במועדון ביקשו להבהיר כי במשחקים "גדולים" עתידים מחירי הכרטיסים להתייקר וצפויים לעלות 40-50 ש"ח לחייל/נוער/ילד/אישה ואילו מחיר כרטיס מבוגר למשחקים הללו צפוי לעמוד על 80-100 ש"ח.


אוהדי נתניה באימון הבכורה. יזכו לשבוע נוסף של מנויים מוזלים (יניב גונן)

עליה זו צפויה כבר במשחק הליגה הראשון מול בית"ר ירושלים. בשאר המשחקים צפויים הכרטיסים לעלות 50 ש"ח לכל הקהל. אוהדי הקבוצה יכולים לרכוש מנוי החל מהיום במשרד הכרטיסים "מופע", שנמצא ברחוב הרצל 20 בנתניה.


קרדיט לONE