#1

לאחר שהעביר מנכ"ל הקבוצה אפי צפריר את כל החוזים בבקרה אמרו בפ"ת: "רצינו שתהיה יציבות מתחילת העונה". זגורי טרם קיבל שחרור ממכבי חיפה


תקציב הפועל פ"ת לעונה הקרובה עומד על כ-13.5 מיליון שקלים, והקבוצה מאם המושבות תהיה לשלישית בליגת העל, אחרי הפועל ב"ש ועירוני קרית שמונה, שמסדירה את רישומה לאחר שדאגה לאשר את חוזיהם של כל שחקני הקבוצה וכאשר יפקיד המנכ"ל אפי צפריר בשעות הקרובות את כל המסמכים ברשות לבקרת תקציבים של ההתאחדות לכדורגל.
מהנהלת המועדון נמסר בנושא: "היה לנו חשוב להעביר את הקבוצה בבקרה כבר בתחילת גביע הטוטו, מאחר שאנו מוצאים חשיבות רבה במפעל הזה. בניגוד לקבוצות אחרות, להעביר את הקבוצה בבקרה היה בראש סדר העדיפויות שלנו בכדי שהקבוצה תהיה יציבה מתחילת העונה".
יחד עם זאת, ארבעה משחקניה החדשים של הקבוצה - חמודי בריק, אור בן חמו, ישראל זגורי ועידו אקסברד - לא יוכלו ליטול חלק במחזור הפתיחה של גביע הטוטו מול בני יהודה בשבת הקרובה.


זגורי טרם קיבל את טופס השחרור מקבוצתו, מכבי חיפה, כשהעברתו לפ"ת מותנית בהארכת חוזהו אצל סגנית האלופה, מה שעדיין לא עשה.
החלוץ עידו אקסברד האריך את חוזהו בפ"ת ל-5 עונות במקום ל-3, כפי שסיכם בהתחלה, וזאת לאחר שהמלאבסים שילמו 180 אלף שקלים לבית"ר שמשון ת"א בתמורה לשחרורו, כפי שנקבע בוועדה למעמד השחקן.
בדומה לזגורי, גם טפסי השחרור של בריק ובן חמו טרם הועברו מקבוצותיהם ולפחות בנוגע למגן השמאלי נראה כי הוא יפנה לוועדה למעמד השחקן בבקשה לעזרה בהשגת השחרור מקבוצתו לשעבר, אחווה עראבה, המערימה קשיים בנושא.


השוער הניגרי, אוסטין אג'ידה, אמור לשוב הלילה לישראל לאחר שביומיים האחרונים שהה בצרפת בחופשה פרטית, שאושרה לו על-ידי הקבוצה על-מנת שיוכל לטפל בעניינים אישיים. יתכן שבשבת מי שיעמוד בין הקורות הוא הגנאי, וויליאם אמאמו, שאת יכולתו מעוניינים הכחולים לבחון לפני שיחליטו האם למכור או להשאיל אותו.

זגורי עם אוהדים. עדיין לא קיבל שחרור ממכבי חיפה (שי לוי)


קרדיט לONE