#1

תמוז בדרך לבלגיה: קורנפיין ביקש מסוכנו של החלוץ להדגיש לבלגים כי בקבוצה מצפים להצעה גבוהה יותר. ערן לוי הפסיק את אימוניו ושוקל אם לחתום
יו"ר בית"ר ירושלים, איציק קורנפיין, נפגש עם טוטו תמוז, ביחד עם סוכנו ואימו שנכחו בפגישה. הצדדים סיכמו שהחלוץ ייכנס למשא ומתן עם בירסחוט הבלגית.
כמו כן, ביקש קורנפיין מסוכנו של תמוז שבמהלך המו"מ מול הבלגים יועבר להם המסר שבבית"ר לא מתכוונים להערים קשיים על המעבר אך מצפים שהקבוצה הבלגית תגדיל את ההצעה שלהם, שעומדת כעת על 200 אלף יורו. בבית"ר מצפים לקבל סכום שנע סביב 300 אלף יורו עבור מכירתו של תמוז.
בקבוצה הגדירו את הפגישה כחיובית ואם כל העניין עם תמוז יסתיים בהצלחה, עשויה בית"ר לבטל את הקנס הכספי שהטילה על השחקן, בסך 10 אלפים ש"ח.


החלוץ ערן לוי קיבל הצעה לחוזה בבית"ר ירושלים. השחקן לא הגיע לאימון ולקח לעצמו מספר ימים לחשוב על ההצעה שקיבל. בכל מקרה לוי, בדומה לשחקנים אחרים שלא חתמו במועדון, לא יוכל לשחק במשחק גביע הטוטו ביום שבת מול הפועל אשקלון.
במקביל להצעה שהוגשה לערן לוי, בבית"ר בוחנים גם את האפשרות לצרף את הקשר/חלוץ סטיבן כהן ויתכן שרק אחד מבין השניים יוחתם בסופו של דבר. בקבוצה עשויים להציע לכהן חוזה לשנתיים, שכן מלבד השיקול המקצועי בבית"ר מתייחסים להיבט הכלכלי, ומאחר שסטיבן כהן ייחשב לשחקן זר יוכל המועדון לחסוך 25 אחוז מעלותו.


ערן לוי. ישקול את ההצעה מבית"ר ירושלים (שי לוי)

נראה, ששחקנים בבית"ר מקווים שלוי יחתום בסופו של דבר בקבוצה, אחד מהם אף אמר: "אני בטוח שבסופו של דבר ערו לוי יהיה חלק מבית"ר. כבר התרגלנו אליו גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה חברתית ואנחנו מקווים שהוא יהיה חלק מאיתנו בעונה הקרובה".
הקשר דריו פרננדס צפוי להמריא בצהריים לאמסטרדם ביחד עם נציגו לירן עטיה, לאחר שהשניים הוזמנו למשחקה של פאוק סלוניקי מול אייאקס אמסטרדם במוקדמות ליגת האלופות, משחק שייערך באמסטרדם ארינה.


דאריו פרננדס. קיבל אישור מבית"ר להמריא להולנד (גיא בן זיו)
אנשי פאוק סלוניקי ביקשו מפרננדס להגיע באופן מיידי לפגישה עם הבעלים של המועדון על מנת לנסות ולסגור עם השחקן לשנתיים, כשמה שמונע כרגע שמונע את החתמתו של פרננדס בפאוק הן הערבויות שדורש השחקן לחוזה שהוצע לו.
פרננדס ימריא לאמסטרדם, יישב לאחר המשחק עם נשיא הקבוצה לארוחת ערב בתקווה שהדברים יסגרו עם השחקן עד מחר אחר הצהריים. חרף ההתראה הקצרה אישרו ראשי בית"ר ירושלים לפרננדס לצאת לאמסטרדם, וכעת הם ממתינים להתפתחויות בנושא.


קרדיט לONE