#1

החלוץ הפורטוגלי נפגע בעצם השוקית ונזקק לטיפול רפואי. מליקסון בלט באימון הערב. קבוצת נערים ב' של הפועל באר שבע ניצחה את ברטפורד האנגלית

הפועל ב"ש חזרה הערב (שלישי) להתאמן לאחר שנחתה אתמול בבוקר ממחנה האימונים באוסטריה. בקבוצה הסתפקו הערב באימון שחרור שכלל משחקונים פנימיים, בהם בלט הקפטן מאור מליקסון, שמצא את הרשת מספר פעמים והוכיח שהוא נמצא בכושר מצוין לקראת פתיחת העונה.
מה שעלול להדאיג את מאמן הקבוצה ניר קלינגר הוא פציעתו של החלוץ הפורטוגלי ברנרדו ואשקונסלוס, שקיבל מכה חזקה בעצם השוקית במשחקון פנימי ונזקק לטיפול רפואי. ברנרדו חזר להתאמן עם שאר חבריו, אך יעבור בדיקה נוספת אצל רופא הקבוצה כדי לאמוד את חומרת הפציעה


אמנם לא נראה שמדובר בפציעה חמורה, אך ברנרדו נמצא בספק למשחק גביע הטוטו ביום שבת מול מ.ס אשדוד ורק מחר יתברר אם החלוץ יוכל ליטול חלק במשחק. הקשר הפורטוגלי ריקרדו פרננדס טס למולדתו הישר מהמחנה כדי להביא את משפחתו לישראל, והוא צפוי לנחות בארץ הלילה ולהצטרף לאימוני הקבוצה.
הקשר אייל שן והבלם עודד גביש היו מעורבים בתאונת דרכים בדרכם הביתה מאימון הקבוצה. למרבה המזל התאונה הסתיימה ללא נפגעים והשחקנים עשו את דרכם הביתה למרכז הארץ.
אוהד הקבוצה, דניאל ביטון בן ה-21 שלוקה במחלה קשה וזקוק לניתוח בארה"ב, הגיע הערב לאימון הקבוצה כדי להצטלם עם השחקנים ולקבל את תמיכתם. אירוע ההתרמה לדניאל ביוזמתה של דוברת המועדון ציפורה חלפון, יתקיים ביום שני הבא באולם "אגמים" שבעיר כשכל ההכנסות מהאירוע ייתרמו לדניאל, כשעלות הניתוח נאמדת במיליון דולר.


ריקרדו פרננדס. חזר להביא את המשפחה

מחר (רביעי) ישתתפו שחקני הקבוצה בהפנינג שייערך במתחם וואן פלזה שבעיר. אוהדי הקבוצה יקימו דוכנים שבהם ניתן יהיה להירשם לעמותות השונות של הכדורגל והכדורסל. במועדון יאיצו בימים הקרובים את קצב מכירת המנויים, שמתנהל עד כה בעצלתיים.
קבוצת נערים ב' של המועדון הביסה הערב 0:4 את קבוצת ברטפורד האנגלית במסגרת טורניר גביע החלב שנערך בצפון אירלנד. ביום חמישי יחלו משחקי הדירוג כשהקבוצה תפגוש את סווינדון טאון מאנגליה.

קרדיט לONE