#1

הצהובים רוצים ניצחון חוץ אירופי ראשון מאז 2004. קולאוטי תורגל לבד בחוד. אצל היריבה הזהירו מהתבטאויות מזלזלות (ליאור טימור, שליח ONE ליוון)

מזג אויר מצויין קיבל את פני השחקנים במתחם האימונים של אולימפיאקוס בפיראוס ולא היה קשה להבחין בחיוכים הרבים ובאווירה הטובה בקבוצה. "אנחנו חייבים להעביר את ההכרעה לארץ", אמרו גורמים בקבוצה. "מדובר בקבוצה מליגה אחרת, אבל בהחלט אפשר לחזור ארצה עם תוצאה טובה, הכל תלוי בנו. הגיע הזמן שמכבי תנצח במשחק חוץ במפעל אירופי".גם באימון הערב תורגל ג'בריל סידיבה במרכז השדה במקומו של שרן ייני, ונראה שהצוות המקצועי ממשיך בקו של מערך הגנתי יותר מזה שפתח מול מוגרן ממונטנגרו. המאמן יוסי מזרחי דורש משחקניו הרבה יותר ריכוז במרכז השדה והפגנת מחוייבות של כל השחקנים במשחק ההגנה. "אנחנו רוצים לחזור מפה עם תוצאה טובה", אמר גורם בקבוצה.
מזרחי הירבה להעיר לשחקניו ולכוון אותם והתמקד בעיקר על תנועה ללא כדור ודיוק במסירות.רוני גפני ממשיך להיות מתורגל כמגן שמאלי, כשיואב זיו מעבה את ההגנה. ברק יצחקי ישחק בצד ימין כשרוברטו קולאוטי ישחק כחלוץ בודד על פי התירגול. במכבי צפויים לערוך מחר את האימון המסכם כשלפני כן תערך מסיבת עיתונאים. האימון המסכם יערך באצטדיון בו יתקיים המשחק ללא קהל.
ראשי אולימפיאקוס הזהירו מאמירות מזלזלות
מנגד, המאמן הגרמני של אולימפיאקוס, אוולד לינן, הזהיר את חניכיו מפני שאננות מול מכבי ת"א באימון של היוונים. "הישראלים ישחקו ללא חשש. הם יודעים שהם האנדרדוג וכל הלחץ יהיה עלינו", אמר הגרמני.


אבי סטרול לפני מסירה (ליאור טימור)
לפני מסיבת העיתונאים של אולימפיאקוס מחר ביקרו כמה מראשי הקבוצה באימון והבהירו לשחקנים של הקבוצה שלא יסתבכו עם אמירות מזלזלות כלפי מכבי ת"א בראיונות של לפני המשחק ושיכבדו את היריבה.


ההתלבטות היחידה של לינן לקראת המשחק היא בעמדת השוער, כאשר בסופו של דבר הוא צפוי לפתוח עם אנטוניוס ניקופולידיס הוותיק בין הקורות על חשבונו של פארדו. את ההגנה ישלימו ראול בראבו, גאורגיוס גאליציוס, פרנסואה מודסטו ואולף מלברג. בקישור צפויים לפתוח דודו, אנזו מרסקה, דניס רומדאל ואוסקר ושני החלוצים יהיו דיוגו וקווין מיראלאס.


ברק יצחקי מביט באלירן עטר במהלך האימון (ליאור טימור)


קרדיט לONE