#1

הירוקים ממשיכים בהכנות לקראת המשחק מול הבלארוסים במוק' הליגה האירופית - במועדון נתלו תמונות שחקני מינסק. גדיר מאוכזב שלא תורגל בהרכב


מכבי חיפה ממשיכה בהכנות לקראת המשחק מול דינמו מינסק בסיבוב המוקדמות השלישי בליגה האירופית. המאמן אלישע לוי תירגל גם הערב את ההרכב המסתמן עם חלוץ בודד, ולדימיר דבאלשווילי. עד שמינסק תנחת בישראל, במועדון בחרו להכיר לשחקנים את היריבה ותלו על לוח המודעות את התמונות של שחקני מינסק ולידם את תפקידם במגרש, כדי שהירוקים יבואו מוכנים יותר למפגש. בנוסף, הועברו לשחקני חיפה נתונים סטטיסטיים על כל שחקן מהיריבה וכמה הופעות רשם במדים הלאומיים.


מחר (רביעי) תנחת היריבה מבלארוס בארץ ואחר הצהריים יערכו שתי הקבוצות את האימונים המסכמים שלהם בקרית אליעזר, שלאחריהם מסיבות עיתונאים. הקפטן יניב קטן ערך אימון מלא אחרי שערך אתמול אימון חלקי. אייל גולסה ועידן ורד אינם כשירים ולא יהיו בסגל של אלישע לוי.
המאמן ערך שיחה עם השחקנים ובמהלכה אמר: "אנחנו נראה ביומיים הקרובים וידאו על הקבוצה. אני יכול לספר לכם שהתרשמתי שמדובר בקבוצה צעירה, שמתבססת על התקפות מתפרצות. הם קבוצה טובה, אבל אנחנו טובים מהם".
בחיפה מצפים לבואם של עשרת אלפים צופים לקרית אליעזר שיגיעו וידחפו את הקבוצה בדרך להשגת ניצחון משכנע שעשוי להכריע את המפגש הכפול עוד בארץ ולפני שהקבוצה תצא לגומלין בשבוע הבא


אלישע לוי כבר גיבש את ההרכב לקראת המשחק. הבלם איגנסיו קאנוטו עדיין לא נמצא בכושר משחק מלא, אבל הוא מתוכנן לפתוח במרכז ההגנה לצידו של שי מימון. בחיפה לוקחים בחשבון שייקח לקאנוטו זמן להתאקלם, אך התקווה היא שיהיה מדובר בזמן קצר יחסית. קאנטו עושה רושם של שחקן טוב שעשוי למלא את החלל שהותיר אחריו ג'ורג' טשיירה.
מוחמד גדיר לא ממש מרוצה מהעובדה שלא תורגל בהרכב לקראת המשחק. גדיר נמצא בכושר מצויין ושואף העונה להיות פקטור משמעותי בהרכב של אלישע. יתכן שברגע האחרון יחליט אלישע לשלב את גדיר בהרכב אבל החלטה תתקבל רק בסמוך למשחק.


גדיר. לא מרוצה (דרור עינב)

בשער יעמוד אמיר אדרי שמגלה יכולת גבוהה, תום אלמדון שחזר לקבוצה עשוי להיות השוער השני. ניר דוידוביץ' אמור להיות כשיר בתוך שלושה שבועות. צמד המגנים שתורגל היו פיטר מסיללה, שחושב עדיין על מעבר לאירופה ועלי עותמאן.
חיפה תמשיך לחפש ולאתר שני שחקני חיזוק ישראלים נוספים לעמדת החלוץ והבלם, משימה לא פשוטה לאור העובדה שהשוק הישראלי אינו רווי בשחקנים ישראלים חופשים ואיכותיים.


קאנוטו. יפתח בהרכב (האתר הרשמי של מכבי חיפה)


שלומי אזולאי שהגיע מהפועל כפ"ס ממשיך להיבחן ויתכן שישחק מול הפועל עכו בגביע הטוטו שיתקיים ביום ראשון בקרית אליעזר.
ירו בלו שחזר לארץ אחרי שלא נקלט ביוון מבוקש ע"י לא פחות משש קבוצות בליגת העל. בין הקבוצות: הפועל חיפה, הפועל עכו, הפועל ר"ג, סכנין, אשקלון והפועל עכו. החלטה בנושא שלו תתקבל ב-48 השעות הקרובות. מור דהן עוזב לבית"ר ירושלים.


ירו בלו. לא פחות משש קבוצות רוצות אותו (עמית מצפה)קרדיט לONE